Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Теа Лигери Нар

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 10:32 pm

Това е моят дом!Тук ще намерите мен:Теа,баба ми:Грейси и дядо ми:Тодор.Често излизам отвън на чист въздух,ако искате ми идвайте на гости! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeПет Яну 23, 2009 6:07 pm

Здрасти теа аз съм Ерагон приятно ми е. мислия че ще станем приатели а ти?
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeНед Яну 25, 2009 3:33 pm

-Разбира се!-отговори Теа и бързо взе две чаши и ги напълни с сок.Тя даде едната на Ерагон и взе столове.
-Радвам се,че някой ми дойде на гости!!-добави Теа,сядайки на една маса,до Ерагон,отпивайки от чашата с сок.
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeНед Яну 25, 2009 4:06 pm

-Аз също много се радвам- каза Ерагон и целуна раката й.
-ще буде прекрасно ако бъдем разпределени в един и същи дом- каза Ерагон.
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeНед Яну 25, 2009 6:19 pm

Теа се учуди от от внезапната целувка,но си замълча,мислейки че това е просто изблик на добро приятелство.Тя бързо се съвзе,усмихна се леко паникьосано,но скоро се успокои и отпи още една глътка от сока.

-Да,наистина ще бъде чудесно!-отвърна Теа и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 2:49 pm

Eрагон вида лекото притеснение което излъчваше момичето когато той я целуна.
После след още една глйтка от сока той попита.
-Обичаш ли да летиш на метла?
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 3:18 pm

Теа погледна към небето и за секунди се видя как лети на онази Чистометка.
-Ъм..Мисля че да.Но баба не ми дава да имам по-бърза метла от Чистометка,защото не е сигурна че приличам на дядо.Той е бил бияч във отбора и е летял много добре,но си е счупвал краката няколко пъти,при приземяване.-отговори Теа,хвърляйки един поглед на совата си,Лилия,която седеше на оградада и си пощеше крилото.
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 7:40 pm

-Теа виж- каза Ерагон и я погледна притеснено...
-Аз ам, предполагам че ако не си сигорна че щте се справиш с летенето... мисля че, ако пожелаеш ще ти помогна...
Каза Ерагон притеснено и погледна совата на Теа, която се кълвеше един червеи покатерил се на оградата.
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 11:11 pm

Теа отново се представи във въздуха със нейната Чистометка,само че този път,Ерагон беше там,летейки на неговата метла,казвайки й как да запази равновесие или пък как да се приземи..Жива..
Теа погледна червейчето,което ужасено се шмугна в една дупчица в почвата и леко се усмихна.
-Да,защо не..-каза Теа.
-Ще е страхотно,ако успея да докажа на баба си че мога да летя.-добави тя.Теа взе каната със сок и наля още,виждайки че нейната е празна а тази на Ерагон - преполовена.
-Аз ъм..Ако и ти живееш във Лондон..Можем да отидем във Хогуартс заедно!Освен ако..Вече има с кого да идеш..-каза момичето,сядайки на стола си.
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 3:45 pm

Ерагон погледна очите на Теа които отразяваха слънчевата светлина и красиво блещукаха.
- Ами ако и ти искаш може да пътуваме заедно, разбира се...
Ерагон си представи как те двамата се качват на красивия парен локомотив Експрес Хогуортс.
И отново се загледа в червеичето което се подаваше от почвата. А красивата сова се опитваше да го клъвне, но без успех. Защото червеичето отново се скриваше в почвата.
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 7:45 pm

Теа се усмихна.
-Разбира се!-каза тя щастливо.Погледна отново смешната борба между Лилия и червея и тя се засмя.
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 8:07 pm

-Страхотно
каза Ерагон и също се засмя гледаики совата и червеичето
-Ако пожелаеш ми ела на гости някои път...
Ератон видя един опакован плик на шкафа и успя да прочете какво пишеше върху картичката, изглежда Теа днес е има Рожден ден-защото върху картичката пишеше-Честит Рожден ден мила от Баба. Ерагон се съвзе и каза.
-ами тогава до скоро...а ъм- И изведнъж я целуна по бузата
-Честит рожден ден Теа- и излезе бързо през вратата, притеснен...
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 10:15 pm

Теа се учуди още повече.Тя падна на стола,със зачервени бузи.Погледна шкафа и видя отворен плик.Тя взе писмото и го прочете.Теа постави писмото в плика.
-Разбирам...-каза си тя на глас и докосна бузата си,където Ерагон я целуна.
-Тази година ще бъде...различна..Сигурна съм!-добави Теа и отиде да прибере совата си.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 1:59 pm

Теа се събуди от малката си дрямка и свирна.Совата й скоро прелетя над нея и седна на леглото.Тя носеше един лист хартия.Теа се добра мастилницата,която бе на шкафа и погледна календара.
-28 януари...2009 година...-говореше си тя,потапяйки перото в мастилницата.Тя започна да пише:

Ерагон,къде искаш да се срещнем утре,за да отидем да отидем до Хогуортс заедно?Дядо е болен,и баба трябва да остане да го гледа..Моля те,не знам какво да правя!Баба каза,че ако си съгласен да тръгнем заедно,трябва много да внимавам да не се изгубя..Защото аз съм мъгъл и не знам много къде да ходя.За пръв път ще ми е да минавам през стени..Както и да е,очаквам твоят отговор!Нямам търпение да пристигнем там!!

От:Теа Лигери Нар

-Добре Лил..Моля те,занеси това при Ерагон!Ако видиш че совата му е при него и той ще прати отговор чрез нея,върни се при мен.Внимавай,да не те види някого!-каза Теа,докато завързваше със синя лента на панделка една малка фунийка от хартия.Тя погали совата и стана,за да отвори прозореца.Щом го отвори,совата прелетя през него и се вдигна във въздуха...
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 3:00 pm

Ерагон чу леко потропване на прозореца и видя красивата сова на Теа-нямяше как да не я познае беше много красива за сова. Отиде до прозореца и го отвори, совата влетя вътре направи една красива обиколка около полилея и кацна на рамото на Ерагон, той отвърза пергамента, совата в миг отлетя и той я загледа докато не се скри от поглед. Ерагон веднага огвори писмото и зачете:

Ерагон,къде искаш да се срещнем утре,за да отидем да отидем до Хогуортс заедно?Дядо е болен,и баба трябва да остане да го гледа..Моля те,не знам какво да правя!Баба каза,че ако си съгласен да тръгнем заедно,трябва много да внимавам да не се изгубя..Защото аз съм мъгъл и не знам много къде да ходя.За пръв път ще ми е да минавам през стени..Както и да е,очаквам твоят отговор!Нямам търпение да пристигнем там!!

Ерагон веднага измисли решение на този проблем. Отиде до шкафа и извади една мастилница едно красиво сребърно перо и парце пергамен. Топна перото в мастичницата и започна да пише...


Теа ако искаш мога да те взема от къщата ти, ще доида с моята метла. Със Светкавицата бързо ще отлетим и ще стегнем до перон 9/3,4 и от там вече ще се оправим.А за стената не се притесняваи ще минеп заедно ако поискаш...

ПП.
Само трябва да ми кажеш в колко часа да те взема от вкъщи...



Ерагон стана от стола и отиде до совата си.
-Сапфира ще те помоля да занесеш това писмо до Теа. И ако тя пожелае се върни с неиният отговор...
Ерагон завърза писмото към крачето на полярната сова и я пусна през прозореца
Загледа я докато не се скри от поглед...
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 3:16 pm

Теа обикаляше стаята,от време на време поглеждайки нейната сова,която сега беше в клетката си.Изведнъж на прозореца кацна друга сова.Теа забеляза,че е полярна и се усмихна.
-Това е той..-помисли си Теа развълнувано и взе писмото,нежно отвързвайки го от крачето на совата.Тя го отвори и зачете:


Теа ако искаш мога да те взема от къщата ти, ще доида с моята метла. Със Светкавицата бързо ще отлетим и ще стегнем до перон 9/3,4 и от там вече ще се оправим.А за стената не се притесняваи ще минеп заедно ако поискаш...

ПП.
Само трябва да ми кажеш в колко часа да те взема от вкъщи...



Теа веднага взе друг пергамент и започна да пише:

Много ти благодаря,Ерагон!!!Ще бъде вълнуващо!!Трябва да сме в Хогуортс Експрес във 12 часа,до колкото разбрах.След като каза,че метлата ти е много бърза,съм сигурна че можем да стигнем там за около 15-20 минути.Можеш да ме вземеш в 11:20.Ще кажа на баба си,че всичко е уредено!Много ти благодаря,още веднъж!Утре ще си облека най-хубавото и официално облекло!Не мога да си представя какво има в Хогуортс.Чувала съм,че има много тайни проходи.Както и да е,утре ще те чакам!

От:Теа Лигери Нар


Тя отново завърза краченцето на полярната сова с синя лента.Теа дръпна пердето и совата излетя,изчезвайки за миг във ясното и чисто небе.
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 3:39 pm

Ерагон чакаше да разбере отговора. и тогава видя совата, Усмихна се веднага.Огвори прозоеца и совата влезе вътре, Ератон ведната взе пергамента и го зачете...
-Страхотно каза си тои.Ерагон написа на гърба на пергамента

Да значи всичко е уредено утре 11:20. ще бъде страхотно...До утре Теа


Завърза то за крака на совата и я пусна обратно през прозореца
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 3:47 pm

Теа веднага забеляза совата да се връща.Тя отвърза писмото от крачето й и прочете съдържанието.
-Това е страхотно!-помисли си тя и погали полярната сова.После отново дръпна пердето и пусна совата при нейния собственик,който беше Ерагон.Теа излезе на двора и видя как совата летеше.После седна на един стол и отново се зае с преглеждането на учебниците,магийте и разбира се,пръчката й.Няколко часа по-късно,започна да избира дреха,с която да започне учебната година.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 5:11 pm

След като тя приключи с работата си,реши да вземе албума и да разгледа снимките вътре.Те бяха много хубави,но имаше две които й привлякоха вниманието.Теа ги извади и ги разгледа отблизо.


Къщата на Теа Лигери Нар WhenIwas4




Къщата на Теа Лигери Нар Withafriend



На втората снимка беше с едно момиченце,което беше усмихнато,за разлика от безизразното,чернокосо момиче,което всъщност беше Теа.Тя винаги се е чудела защо на снимки изглежда толкова студено,но никога не е събирала кураж да попита баба си..Тя въздъхна и ги остави на масата.После се усмихна и се зае със багажа си.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:09 pm

Теа си приготви багажа и се прозя.Тя си облече нощницата и легна на леглото,заспивайки моментално.Няколко часа по-късно,Теа се събуди.Сякаш краката й бяха подкосени.Това,което Теа видя,не бе хубаво.Тя бързо излезе от леглото и си обу пантофките.Взе албума и погледна тази снимка.
-Майка ми?Защо нея..?-помисли си Теа.Тя рагледа снимката добре.Тя си спомни как майка й и правеше палачинки за закуска.
-Защо ли съм я сънувала..-помисли си тя и остави снимката на масата,до писмото на Ерагон.

Тя се усмихна и си помисли че сигурно майка й просто си мисли за нея.Теа се прозя отново и си легна.



Къщата на Теа Лигери Нар InLondon Майката на Теа Лигери Нар:Госпожа Силвър Нар
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:23 am

Теа се събуди и се протегна.
-Колко е часът..?-попита тя и погледна часовника.
-10 и 20...-каза си Теа и стана.Тя си взе един душ и дръпна пердетата,отваряйки прозореца и оставяйки свеж въздух да влезе.
-Днес ще ме разпределят..-помисли си тя и отново се протегна,усмихната.
-Добре....Сега да закуся..-помисли си Теа и седна на масата,наливайки мляко и сипвайки зърнена закуска.Теа започна да закусва и след това си изми зъбите и ръцете.
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 11:21 am

Ерагон застана пред къщата на Теа. Отиде до входната врата и почука...
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 11:31 am

Теа отвори и се усмихна.
-Ерагон!-каза тя зарадвана.
-Съжалявам че закаснях!Трябваше да проверя дали не съм забравила нещо!-добави Теа.
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 11:35 am

-Здравеи Теа. Усмихна и се Ерагон готова ли си да потегляме, и погледна метлата си.
След това погледна и красивите оче на Теа
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 11:37 am

-Добре!-каза Теа.
Тя изчака Ерагон да седне на метлата и после Теа се присъедини към него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Теа Лигери Нар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Теа Лигери Нар   Къщата на Теа Лигери Нар I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Теа Лигери Нар
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата На Чо Чан
» Къщата на професор Ема Уотсън
» къщата на Варвара
» Къщата на Професор Брадшоу
» Къщата на професор Грифиндор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Извън пределите на замъка :: Лондон-
Идете на: