Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имението на Ерагон Феникс

Go down 
АвторСъобщение
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Имението на Ерагон Феникс Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на Ерагон Феникс   Имението на Ерагон Феникс I_icon_minitimeПет Яну 23, 2009 6:11 pm

Здравеите аз съм Ерагон. Живея сам защото маиками и бащами живеят сами на остров далеч от лондон и по принцип сам се грижа за себе си.ако искате ми идваите на гости. винати са добре дошли съучениците ми от Хогуортс Cool Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Имението на Ерагон Феникс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ерагон Феникс   Имението на Ерагон Феникс I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 11:08 am

Ерагон стана и погледна часовника, видя че е 9:20 и стана да се приготви, за да вземе Теа.
-Сапфира- обърна се той към совата си.
-Сапфира предполагам че в Хогуортс ще ти хареса, единственото което ме притеснява е това къде ще бъда
разпределен.А не ми се иска да съм в Слидерин. Много повече ми се иска да съм в Грифиндор...
Ерагон погали совата, а тя нежно му клъвна пръста. Ерагон стана и отиде в банята за де се приготви за пътешествието........

Вече беше готов отиде до шкафа си и извади Светкавицата, беше решил да отиде до Гринготс за да вземе малко пари от трезора си...Излезе на двора наметна се с мантията невидимка на баща му, качи се на метлата, отласна се от земята и полетя....
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Имението на Ерагон Феникс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ерагон Феникс   Имението на Ерагон Феникс I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 11:17 am

Ерагон се върна от пътешествието и направо отиде за багажа си. Погледна колко е часът, беше 11:10 тои заметна себе си и багажът си езлезе навйн със Светкавицата и каза:
-Светкавица горе- метлата се отлепи от земята Ерагон се качи и потегли към домът на Теа...
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Sponsored content





Имението на Ерагон Феникс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ерагон Феникс   Имението на Ерагон Феникс I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Ерагон Феникс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Совата на Ерагон Феникс
» Трезор на: Ерагон Феникс
» Имението на семейство Паркинсън(в Лор,Германия)
» Имението на Хърмаяни Грейнджър(той се намираше на Гримолд 12)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Извън пределите на замъка :: Лондон-
Идете на: