Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 В библиотеката

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:08 pm

- Лека нощ Теа...- каза Хари а след това остана още малко да почете и се запъти към общата стая.....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 10:48 am

Теа извади онази голяма книга и седна на масата.
-Трябва да намеря информация за Салазар Слидерин..Ще оставя Джини и Хари насаме,а утре ще видя и Ерагон..-каза Теа тихо и се усмихна.Тя започна да чете тихо:
Четирите дома на училището носят техните имена- Годрик Грифиндор, Хелга Хафълпаф, Роуина Рейвънклоу и Салазар Слидерин. Те заедно построили замъка далеч от очите на мъгълите, защото в онази епоха обикновените хора се страхували от магиите и магьосниците били подложени на гонения. Първите няколко години основателите работели заедно в пълно разбирателство, издирвали младежи, които имат дарба за магии, и ги взимали в замъка да ги образоват. После обаче между тях възникнали разногласия. Разривът между Слидерин и останалите се задълбочил. Той държал на по-строг подбор на приеманите в Хогуортс ученици. Той смятал, че магическото изкуство трябва да бъде запазено само за потомствени магьоснически родове. Не бил склонен да приема ученици от мъгълски произход, защото не ги намирал за благонадеждни. Не след дълго между Слидерин и Грифиндор възникнал сериозен спор по този въпрос и Слидерин напуснал училището. Достоверните исторически източници спират дотук, но тези правдиви факти са замъглени от фантастичната легенда за Стаята на тайните. Според нея Слидерин е построил скрита стая в замъка, за която останалите основатели дори не подозирали. Слидерин е запечатал Стаята така, че никой да не може да я отвори преди неговият истински наследник да постъпи в училището. Единствено Наследника ще успее да отвори Стаята на тайните и да пусне ужаса отвътре, за да го използва за прочистване на училището от всички онези, които са недостойни да учат за магьосници. Според легендата в стаята е затворено чудовище-базилиск.
Теа спря и се замисли.
-Останалите не са знаели..-измрънка Теа изумено.Кой беше този "истински наследник на Слидерин"?Ако стаята на тайните е отворена,тогава той е точно тук,в това училище..Но кой е той?Теа остана на масата да почете още.
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:26 pm

чо влезе седна до теа и я прегърна какво правиш в библиотеката попита тя
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:30 pm

Теа се изплаши и бързо затвори книгата.Видя Чо и въздъхна удотлетворено.
-О..нищи,нищо..Само..четях едни приказки..-каза Теа и се усмихна колкото се може по-оригинално.
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:31 pm

добре каза чо и се загледа
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:35 pm

Теа стоя малко така и видя Чо че се е загледала някъде.
-Ъмм..Как си..?-попита Теа.
-Уплашена..предполагам..-помисли си Теа тъжно и се спогледа.
-Заради мен..-измрънка Теа тихо.Надяваше се НИКОЙ да не я е чул,че трябва да отговаря на много въпроси..
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:41 pm

спокойно добре съм теа а ти
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:43 pm

Теа въздъхна и се спогледа ядосано.
-Хич не ми пука как съм аз..-измрънка под носа си и отново се усмихна на Чо,надявайки се че не го е чула.
-Сигурна ли си Чо?Може би си уплашена?Стресирана?Ако има нещо,което искаш да ми кажеш,кажи го!Мога да помогна!-каза Теа и се усмихна бодро.
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:49 pm

не ме е страх разкажи ми какво се е случило какво ви е нападнало с хари кажи ми не ме е страх
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:55 pm

Теа въздъхна и се спогледа.Тя си пое дълбоко въздух,сякаш ще плува под вода и започна да говори бързо.
-Един Базилиск ни нападна вчера и ние му избягахме и Дъмбълдор излекува Хари защото той се беше ударил на едно стъпало на стълбите когато бягахме от Базилиска и Базилиска вкамени котката ми и някой е написал едно кърваро съобщение на стената и Базилиска е вкаменил котката ми и сега ще вкамени и мен или ще ме убие защото съм мътнород но не исках да казвам на никого защото не искам да прострадате и затова реших да си мълча но ето че сега го казвам и ето че сега много загасих и..-Теа спря за да си поеме дъх.От многото дишания й се зави свят но продължаваше да се усмихваше и да прикрива всичко което стана до този момент,сякаш нищо не е казвала.Тя се спогледна и замълча.Отново всичко се въртеше около нея и Теа не го харесваше..
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:57 pm

добре ли си теа ти и хари как сте
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:00 pm

Теа не отговори.Колкото и да и се искаше да изкрещи " НЕ МИ ПУКА КАК СЪМ АЗ!!АМИ ВИЕ?!" тя не можеше,защото просто..не можеше..
-Хари е добре.-каза Теа спокойно.
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:02 pm

а ти моляте кажи ми
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:04 pm

Теа се паникьоса.
-Ъмм..аз..не..всъщност да....не,имам предвид..но..аз...-Теа говореше безмислени неща.Толкова много искаше някой да влезе във библиотеката и да прекъсне този "чудесен и успокояващ" разговор.
-Ъм,няма значение как съм..!Наистина!-каза Теа и се опита да се усмихне още по-оригинално,но този път не успя..
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:14 pm

Хари влезе в Библиотеката и видя, че Чо и Теа да стоят и да си приказват...
- Чо, Теа здвавейте, какво правите тук, търсих ви из цялото училище...
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:17 pm

Теа щом видя Хари си отдъхна.
-УХАА!!!ОТЪРВАХ СЕ!!!-помисли си Теа шастливо и скокна но стола на който седеше изведнъж падна от буйните й движения и Теа падна по гръб върху облегалката на стола.
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:20 pm

здрасти хари чо теа честит свети валентин
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:22 pm

Теа тъкмо се изправи и тогава видя Джини.
-Джини!!Как си?!-извика Теа още по-зарадвано.Въпросите бяха прекъснати и нямаше нужда Теа да отговаря как е..
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:25 pm

добре съм теа а ти
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:28 pm

Теа се стъписа и остана да лежи на земята.
-Знаех си че това няма да трае дълго..-измрънка тя.Какво можеше да отговори?В смъртна опастност съм,благодаря че попита?!
-Ъмм..Много се радвам че сте добре!!-каза Теа отново със нейната фалшива усмивка.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:42 pm

Теа видя че никой не отговори и се почувства неловко.
-Ъмм..Чо,това нова прическа ли е?Много е хубава!-каза Теа,преструвайки се.
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:43 pm

не теа не е
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:44 pm

Теа въздъхна.Наистина загази.
-Ами..може би облеклото?-попита Теа с надежда.
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:47 pm

не теа не
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:49 pm

-Ъмм..-Теа не можа да измисли нищо друго.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В библиотеката   В библиотеката - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Трети етаж :: Библиотеката-
Идете на: