Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Допълнителни задачи

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Агата Тимс

Агата Тимс


Брой мнения : 66
Join date : 10.01.2009

Допълнителни задачи Empty
ПисанеЗаглавие: Допълнителни задачи   Допълнителни задачи I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 6:03 pm

Ако желаете да добавите още някоя и друга точка към вашия дом може да пишете тук, а аз задачата ще ви я пратя на ЛС. Ако сте поискали допълнителна задача и не сте я изпълнили успешно аз няма да взимам от точките на дома ви или пък да пиша слаби оценки. Ще пиша по- висока оценка, защото сте се постарали. Допълните задачи са във ваша полза.
Върнете се в началото Go down
http://funnyfunny.forume.biz
Шпроте Каулиц

Шпроте Каулиц


Брой мнения : 18
Join date : 10.01.2009
Age : 31
Местожителство : Своге

Допълнителни задачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допълнителни задачи   Допълнителни задачи I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 8:25 pm

Мога ли да получа допълнителна задача,професоре?
Върнете се в началото Go down
Агата Тимс

Агата Тимс


Брой мнения : 66
Join date : 10.01.2009

Допълнителни задачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допълнителни задачи   Допълнителни задачи I_icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 3:08 pm

Още за допълнителните задачи:

Оценяването е малко по- различно от това при домашните:

Максимума- 50 т.
Среден брой точки- 30- 40 т.
Минимум- 20 т.

Задачите са с различна трудност едни лесни, други малко по- трудни, трудни и т.н. . Задачата може да бъде от домашното ви, ако имате едно непредадено домашно задачата ви е домашното, ако имате две непредадени домашни задачата ви е да изпълните и двете. Но задачите няма да бъдат само от непредадени домашни ще има и други видове задачи.

Срок:

Срокът за изпълнение на допълнителната задача не е както при домашните ви от единия час за други, ако поискате задача в понеделник до сряда най- късно трябва да бъде предадена. Ето график за изпълнение: Въпреки, че аз се съмнявам някой да има нужда от такъв срок. Мисля, че задачите ще бъдат изпълнявани в деня на казването им, но все пак..

Понеделник- най- късно сряда
Вторник- най- късно четвъртък
Сряда- най- късно петък
Четвъртък- най- късно събота
Петък- най- късно неделя
Събота/ неделя- краен срок понеделник

Това е, ако имате въпроси питайте.
Върнете се в началото Go down
http://funnyfunny.forume.biz
Sponsored content





Допълнителни задачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допълнителни задачи   Допълнителни задачи I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Допълнителни задачи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпроси за допълнителни точки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Подземията :: Кабинета по Отвари-
Идете на: