Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Да отвори ли хогуортс отново?

Go down 
+7
harry_potter_7771
morti_ole
Hermoine
D@RcKnE$$4uU
nii4eto77
simon4eto_97
Albus Dumbledore
11 posters
АвторСъобщение
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 9:53 pm

Иска училището да отвори отново врати моля да пусне коментар тук за да проверя колко сериозни хора имаме?(Моля ако напишете коментар тук искам да сте сигурни че ще сте отговорни и ще влизате а не да напишете и после да зарежете.)
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeНед Авг 30, 2009 8:16 pm

Да разбира се че трябва sunny queen
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeНед Авг 30, 2009 9:03 pm

трябва да се отвори на ново защото всичко тук се пренебрегна но според мен ако ще се прави нов хогуартс не трябва да бъдат приемани ученици които няма да пишат и влизат в училище.Знам че и аз постъпвам като тях но аз се заклевам че ако има нов хогуартс ще спазвам всичко за което съм говорила до сега.И между другото аз се гордея че съм във дом грифиндор I love you
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeНед Авг 30, 2009 9:46 pm

!!!!! Разбирасе, че и аз искам Хогуортс "отново" да отвори врати sunny !!!!!..... И според мен всеки който се регистрира в този ХП форум, трябва да влиза в него на два дена, поне един път....Arrow... и да пише редовно.... Имам и едно предложение към Админа да направи раздел за "Флууд" а не сама за ХП... и една тема специално за отсъствия, и който ще отсъства в даден период от време, да пише там, а не всички после да се чудим къде е изчезнал даденият потребител.... И ако се забележи че някой потребител отсъства много дълъго, без да е предупредил.... трябва да има BANN.... А не Форума да е пълен с много не активни потребителе..... Аз лично, когато имаше доста хора да пишат много се радвахcheers, но изведнъж подчти всички спяха да влизат??? И защо така.... Даже и Админа изчезна някъде???.....Таа, аз подкрепям идеята напълно и обещавам да влизам абсолютно редовно!!! И наиста искам админа да помисли за някои реформи на форума....


Последната промяна е направена от D@RcKnE$$4uU на Чет Сеп 10, 2009 7:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeПон Авг 31, 2009 5:09 pm

съгласна съм с теб хари Embarassed
Върнете се в началото Go down
Hermoine

Hermoine


Брой мнения : 2
Join date : 13.09.2009

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeНед Сеп 13, 2009 5:16 pm

Разбирасе че Хогуортс трябва да отвори отново.И мисля че идеята на Хари за раздел "отсъствия" е много добра.Аз ще предложа на Админа всички коментари в темите да се истрият за да може да се сложат новите.Ще се радвам Хогуортс да отвори отново I love you . Джини защо винаги когато погледнеш Shocked Хари ти се изчервяваш Embarassed до корените на огнено червената си коса? confused


Последната промяна е направена от Hermoine на Вто Сеп 29, 2009 11:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.jivotno.com/9alex9
morti_ole

morti_ole


Брой мнения : 10
Join date : 18.07.2009
Age : 30

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeПон Сеп 14, 2009 2:57 pm

И аз искам Хогуортс отново да отвори
Върнете се в началото Go down
morti_ole

morti_ole


Брой мнения : 10
Join date : 18.07.2009
Age : 30

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeПон Сеп 14, 2009 2:58 pm

И Хари е прав наистина трябва да се направят някои подобрения
Върнете се в началото Go down
harry_potter_7771

harry_potter_7771


Брой мнения : 191
Join date : 24.12.2008
Age : 47
Местожителство : Лондон, Англия

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 10:00 pm

Да. Аз лично смятам, че трябва училището да отвори отново. Аз неможах да влизач твърде дълго време поради семейни причини. Нямах интернет, а и се местих и вече не живея в миналото си жилище. Обещавам, че вече ще съм редовен като учител и потребител. Искам да изкажа едно огромно СЪЖАЛЯВАМ към директора на училището, за това, че не можах да влизам.
Върнете се в началото Go down
morti_ole

morti_ole


Брой мнения : 10
Join date : 18.07.2009
Age : 30

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 6:27 pm

Аз до сега не бях много редовен посетител но обещавам че ше започна да влизам по често
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 1:46 am

Искам да кажа че започнах с този форум с голямо желание и хъс и вложих страшно много усилия да проработи и да влезе в релси.Но за съжаление имаше някои проблеми:просто постоянно ставаха някакви "странни" неща,които учениците измисляха,учителите започнаха да занемаряват работата си и така постепенно форума стана рядкопосещаем.Преди много време преди форума напълно да западне имах предложение от директора(админа) на друг форум-училище за магия,да бъдат слети двете училища като аз да взема в новото със себе си учениците и учителите,които смятам за редовни.Аз отказах.Мисех че все някак ще успеем и форума ще потръгне но си проличава когато една битка е загубена.В действителност малко са потребителите готови редовно да влизат и да пишат.Не се сърдя на другите защото всеки има ангажименти.В крайна сметка най вероятно това училише няма да отвори повече врати за нова учебна година.

С най-искрени съжаления:
Албус Дъмбълдор
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeСря Дек 30, 2009 10:33 am

Albus Dumbledore написа:
Искам да кажа че започнах с този форум с голямо желание и хъс и вложих страшно много усилия да проработи и да влезе в релси.Но за съжаление имаше някои проблеми:просто постоянно ставаха някакви "странни" неща,които учениците измисляха,учителите започнаха да занемаряват работата си и така постепенно форума стана рядкопосещаем.Преди много време преди форума напълно да западне имах предложение от директора(админа) на друг форум-училище за магия,да бъдат слети двете училища като аз да взема в новото със себе си учениците и учителите,които смятам за редовни.Аз отказах.Мисех че все някак ще успеем и форума ще потръгне но си проличава когато една битка е загубена.В действителност малко са потребителите готови редовно да влизат и да пишат.Не се сърдя на другите защото всеки има ангажименти.В крайна сметка най вероятно това училише няма да отвори повече врати за нова учебна година.
но ние обещахме да не сме по=вече такива отворете отново
Да отвори ли хогуортс отново? Kopfschuettel не ни лишавайте моля Да отвори ли хогуортс отново? Kopfschuettel Да отвори ли хогуортс отново? Kopfschuettel Да отвори ли хогуортс отново? Kopfschuettel Да отвори ли хогуортс отново? Kopfschuettel Да отвори ли хогуортс отново? Kopfschuettel Да отвори ли хогуортс отново? Kopfschuettel Да отвори ли хогуортс отново? Kopfschuettel Да отвори ли хогуортс отново? Kopfschuettel Да отвори ли хогуортс отново? Kopfschuettel Да отвори ли хогуортс отново? Kopfschuettel

С най-искрени съжаления:
Албус Дъмбълдор
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeСъб Яну 02, 2010 5:32 pm

Наистина много, ужасно много ми се иска този форум да проработи отново. Знам че интернет пространството e пълно с такива форуми, няма значение дали са по- добри или по- лоши, всеки който влиза в даден такъв форум първо впечетление прави формата и дизайнът, когато за пръв път влязох във този форум ви казвам най искренно че дизайнът и самото офромление на форума и темите мe удиви, всичко си беше както си трябва, форумът беше в "разцвета на силите си" така да го кажа, но както доста форуми, независимо какви запустяват, което е много "гадно",но дa не се отделям от темата. Вярно е че при започването на работата на този Форум имаше много потребители и отначало всичко си вървеше като "по вода" докато по- голямятя чяст от потребителите започнаха да отсъстват а другата част (в която можеби попадам и аз) започнаха да пишат РП-та с истории, които много много не се погаждаха но Администраторската част от екипа Neutral . Вярно, малко повечко попрекалихме с развиването на фантазията и с тези необясними историй и връзки м/у геройте, аз лично ви казвам, че от както сам регнат тук, сам получавал над 10 ЛС-та от регнати момичета и тези ЛС-та на често са с текст "съгласен ли си да се сваляме във форума и да сме гаджета" добре де, и аз сам сагласен да има и такива отношения м/у геройте, даже някой "новаци в бранша на РП форумите" изпадат в неописуема радост, когото получат такова ЛС и се получават гафове когато пишат РП-та и не се съобразяват, но понякой път става смешно повярвайте ми, вече съм почти на 16 и го знам от личен опит Smile но пак се отклонявям от темата. Даа, та бях тръгнал да обеждавам админа форумът отново до заработи с пълна сила. Предлагам на всеки да тръгва да разпространява форумът на приятели, близки или познати Wink и ако форума да се напълни с потребители... предполагам че вече по голямата част от регистрираните са си намери ли друг вероятно по-добър по тяхна преценка форум.. знам че повечето потребители щом са влизали известно мреме тук и когато форума запустя са си казали " Ооо у тос форум никой ни влиза поечи заебавам го (извинявам се за израза) я да се регна в оня форум дето преди 2 дена тука един потребител ми го даде на ЛС" ....100 на 100 повечето така са си казали защото и така става по някой път, даже не по някой път, подчти постоянно се получава борба за потребители примерно някой си е напрайл форум и се регва в друг форум и започва пращане на ЛС на потребителите и така се получава "кражба" на потребители според мене. Mad Та главната ми молба бе форумът "отново да отвори врати" и по горе исках да каже че всеки допуска дадените грешки. Wink И едно обръщение отново към админа " ако сте твърде зает с личният си живот, ви предлагам да направите един администраторски екип, примерно екип от 5 човека админи, но не точно админи но поне модератори а пак вие ще сте главният админ, за да може да има поне един човек с права който да поддъпжа форума когато другите по някакви причини отсъстват защото след като спряхте да влизате има потребители които още чакат за одбрение от вас, но това ако форумът изобщо проработи повече или пък ако вече не можете да се занимавате с този форум по някакви причини, просто го напуснете и предайте провомощията на друг редовен потребител който да доусъвършенства форума (не че вие не можете) !!! И така най- общо ви изказах своето мнение и така админа отново да си помисли когато прочете това... ако изобщо влезе Smile. И искам всички да знаете че искам да съм в помощ на форума ... Аре спирам да пиша че се уморих вече.. Very Happy

П.С - !!! Извинявам се ако има грешки !!! Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
vasinceto0o

vasinceto0o


Брой мнения : 1
Join date : 03.02.2010
Age : 30

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeСря Фев 03, 2010 11:36 am

Разбира се, че трябва Хогуортс отново да отвори врати!!! sunny Smile flower
Върнете се в началото Go down
kiela




Брой мнения : 14
Join date : 30.07.2010

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeПет Юли 30, 2010 7:29 pm

Разбира се!Много искам форума да отвори.
Върнете се в началото Go down
Emma_Hermione

Emma_Hermione


Брой мнения : 1
Join date : 08.01.2011
Age : 27

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeСъб Яну 08, 2011 2:25 pm

Това не е честно. Сигурна съм че много хора искат Хогуортс да отвори врати отново. Нека всички които искат отново най-великото училище в историята отново да започне учебнота година да коментира тук защото това си заслужава наистина. А до това което каза Дъмбълдор... просто е много жалко да гледаш как най виликия директор които изобщо е имал Хогуортс да се предава по този начин. Всички прекрасно знаем че когато един човек иска наистина нещо не бива да се предава. Толкова много хора разчитаха на Дъмбълдор а той реши че най-добре е да се затвори училището. Наистина ако може нещо да се направи аз бих дала всичко за да може отново да започнем обучението си тук. Кой е с мен ?
Върнете се в началото Go down
nii4eto7
Гост




Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeНед Яну 23, 2011 12:00 pm

Аз защото имам 555 мнения тук и страшно много ми липсва :Х
Върнете се в началото Go down
??????
Гост




Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Да отвори ли хогуортс отново?    Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 11:49 am

Ами нов съм ,но бях в друг такъв Хогуортс за една година редовно посещаване!Ама го спряха Sad Натъкнах се на този сайт и очите ми щяха да изкочат Shocked Има толкова интересни неща!и мисля,че точно вие трябва да задържите сайта на крака иначе кой друг като вашият е единствен по рода си Question Question Question Естествено,че трябва отново да отвори врати Exclamation Very Happy
Върнете се в началото Go down
Рон Уизли




Брой мнения : 12
Join date : 09.04.2011
Age : 27
Местожителство : Литъл Уингинг

Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 1:55 pm

[u]Естествено,че трябва да отвори това е един от най-добрите сайтове толкова хора искат отново да отвори врати не ни разочаровайте Sad това ми е утехата отскоро влезна ли все има какво да се прави!!! Преорганизирайте се дайте съобщение за набиране на учители които от тях да са главно най-редовните.Само малко движение и сичко ще е супер и пак казвам НЕ НИ РАЗОЧАРОВАЙТЕ Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Да отвори ли хогуортс отново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да отвори ли хогуортс отново?   Да отвори ли хогуортс отново? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Да отвори ли хогуортс отново?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кой е за отварянето на училището отново?
» Хогуортс
» Пътуването в Хогуортс експрес

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Начало :: ВАЖНО!!!-
Идете на: