Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Край езерото

Go down 
+9
D@RcKnE$$4uU
Теа Нар
simon4eto_97
nii4eto77
Rosalie Hale
snakefang
Harry Potter
harry_potter_7771
Albus Dumbledore
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 9:29 pm

не теа стой
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 9:34 pm

- Е, Джини месля, че е време да се прибираме вече към Общата стая... Как мислиш ??
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 9:37 pm

да така е каза джини
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 9:40 pm

чо само ги ледаше от далече и неискаше да им разваля момента и без това на джини не и е приятно каза чо и през сълзи избяга навън
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeНед Мар 15, 2009 10:55 am

не чо стой
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeВто Мар 17, 2009 6:32 pm

Хари се разхождаше покрай брега и от време на време хвърляше някое камъче във водата... Поляните около езерото бяха много подходящо място за релаксация... Хари забеляза една малка красива полянка до едно дърво, той отиде и седна на тревата и се облегна него, тревата беше много мека... извади една книга от чантата си и се зачете, а от време на време поглеждаше към езерото.....
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeВто Мар 17, 2009 7:24 pm

Хари се почувства малко по- отпуснат и реши да приключи с книгата, той я затвори и я пусна обратно в чантата... Леко се изправи и погледна към небето, подчти вече се стъмваше а Хари малко огладня и реши да отиде до кухнята... Той си взе чантата и се запъти нагоре към замъка....
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 8:43 pm

Изабел и Хари излязоха от замъка и се запътиха към брега на "Черното езеро", вървейки близо един до друг..... Те седнаха на меката трева, а Хари се загледа във вече потъмнялото небе....
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 8:49 pm

Изабел се приближи до Хари.Наистина го харесваше,но доста се притесняваше от факта,понеже досега не е харесвала така истински момче.Изабел легна назад на тревата,а Хари легна до нея.Двамата се загледаха в красивото небе,на което имаше многобройни искрящи звездици,пленяващи погледа още щом ги видиш.
-Хари,за какво мечтаеш?-попита го искрено Изи,гледайки го в очите.Скоро пусна косата си и красивите й къдрици паднаха нежно по раменете й.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 9:06 pm

Хари продължи да гледа в небето, все още замислен, нещо изпитваше към Изи, но не бе сигурен какво и, като каква точно да я приема.... все още.... той извърна глава към нея, а красивите и къдрици, блестяха още по красиво на лунната светлина, тя се бе загледала в небето... Хари тнова извърна главата си и се загледа нагоре, а след малко мислене отговори на въпросът и...
- Не мога точно..... да кажа Изи, нооо..... определено мисля за много неща в момента....- каза Хари, като пожелада си остане дискретен...
- А ти, за какво си мечтаеш???- попита любопитно той, а след това отново извърна глава и я погледна заинтригувано....
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 9:13 pm

Не се беше замисляла за това...Всъщност тя точно не знаеше за какво мисли.Хоризонта придобиваше лек керемиден отенък,а луната огряваше бисерните очи на Изабел.Къдриците й отбяскваха ласкаво.
-Всъщност...не мога да споделя...Но скоро ще разбереш...-каза малко притеснено красавицата и извърна глава.После усети,че Хари хваща ръката й.Рязко обърна главата си.
-Когато искаш,сподели,аз съм насреща!-смигна й той.
Изи се обърна на другата страна и внезапно се изчерви.Задуха студен брулещ дърветата вятър и момичето потръпна.Бе само по тънката ризка и поличката от униформата,които бяха много леки.Измръзваше от студ,но не каза нищо.Загледа се в мътните води на езерото,а по повърхността му имаше нежна лунна пътека.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 9:45 pm

- Но, скоро ще разбереш....- повтори Хари думите и на ум учудено, после и пусна ръката като разбра, че изпаднаха в доста неловка ситуация, стана от тревата и започна да се разхожда лениво, на пред и назад по брега пред Изи, наведе се взе един камък и го хвърли във водата... а след това се обърна и я погледна в красивите и сини очи... напръв поглед изглеждаше някак замислено....
- Страхотно, влюбен съм.....- каза си Хари доста учуден от себе си, въпреки че не бе точно сигурен и продължи да се разхожда по брега, хвърляйки си камъчета.....
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeПет Апр 17, 2009 10:03 am

"Това щях да кажа и аз"-помисли си Изабел,докато гледаше момчето как се разхожда.Беше такава щастливка,че е срещнала Хари.
-Даже по-скоро,отколкото си мислиш...-продължи русокоската и стана плавно.Хвана за ръце Хари и го погледна в очите.
-Хари,много те харесвам!-каза момичето и целуна момчето.
Върнете се в началото Go down
deathnotefan

deathnotefan


Брой мнения : 32
Join date : 16.04.2009

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeПет Апр 17, 2009 4:42 pm

Найт се разхождаше из замъка като изведнъж се появи пред едно голямо езеро.Тя видя едно момиче и едно момче и веднага разпозна момчето.
-Хари Потър.Сестра ми е разказвала за него..казват че са били добри приятели..-помисли си момичето и се приближи до тях.Тя се усмихна насилено.
-Здравейте.Аз съм Найт Лигери Нар.-представи се момичето.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeПет Апр 17, 2009 5:03 pm

- Аз също много те харесвам, Изи...- каза влюбено Хари и двамата продължиха да се целуват на брега на езерото... Той в този момент забеляза едно момиче да наближава към тях и колкото да не му си изкаше трябваше да се откопчи от Из...
- Ъ-ъ-ъ.... здаравей Найт, приятно ми е да се запознаем.....- каза малко притеснено Хари.....
- Ъ-ъ-ъ.... това е Изабел....- каза Хари а след тава, леко прегърна Изи....
- Н-нооо.... Лигери Нар ли каза???- каза изумен Хари....
- Ти да не би да си сестрата на Теа ???- попита малко колебливо Хари.....
Върнете се в началото Go down
deathnotefan

deathnotefan


Брой мнения : 32
Join date : 16.04.2009

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeПет Апр 17, 2009 5:12 pm

-Да.Ти си Хари Потър.Преди да замине,Теа ми каза за неприятностите в които сте се забърквали.-отговори Найт и посли си обърна и към непознатото момиче.
-Здравей Изабел.Приятно ми е да се запознаем.-каза Найт.
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeПет Апр 17, 2009 6:18 pm

Това бе най-невероятният ден от живота на Изи.Беше влюбена в Хари и той в нея.Разстроена от прекъсването им,Изабел се опита да се усмихне и поздрави момичето.
-Здравей!Приятно ми е да се запознаем!-усмихна се насилно красавицата и погледна новодошлата с бистрите си сини очи,които блестяха на светлата лунна светлина.Из хвана Хари за ръка.Двамата се спогледаха влюбено и пак се обърнаха към Найт.
Върнете се в началото Go down
deathnotefan

deathnotefan


Брой мнения : 32
Join date : 16.04.2009

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeПет Апр 17, 2009 6:40 pm

Найт завъртя очи.Мразеше любовта.Тя винаги нараняваше.Найт се съвзе и после отново възвърна студеното си изражение.
-Хари Потър,Теа Лигери Нар има съобщение за теб.Но предполагам че си прекалено зает сега.-каза момичето тихо и погледна настрани.Ту ненавиждаше любовта ту й ставаше тъжно защото никога не бе изпитвала любов."Щастливци"-помисли си Найт и се усмихна незабележимо.
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 7:28 pm

Изабел не откъсваше очи от Хари.Толкова бе хлътнала.Не се сдържа и отново го целуна.Румено-червените й сочни устни се докоснаха до неговите.
-Хари,обичам те!-прошепна му красавицата така,че само той да я чуе.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 11:01 pm

- Аз също...- прошепна също толково тихо и той и отново я хванна за ръката, а после се обърна към Найт...
- Н-нее... не, не съм... ноо... какво събщение???- попита Xари учуден и същото време заинтригуван... А после прегърна леко Изабел през кръста...
- Иийй... какво е станало с Теа, къде е тя сега???- попита малко притеснен и учуден Хари, защото знаеше че последно я преследва "Министерството на магията"...
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeНед Апр 19, 2009 10:29 am

Изабел гледаше лукаво,но според повечето хора това бе невъзможно,защото прелестните й очи можеха да вдъхват само добрина,топлина и разбира се красота.Отдалечи се малко и си пусна I-pod-a.Започна да пее тихо с прелестния си ангелски глас,който нежно се разгласяше от слабия ветрец чак до Хари и Найт.Те гледаха ослепени от красивия глас на Изи.Тя се осъзна и спря музиката си.
-Съжалявам...-извини се момичето,въпреки,че не знаеше за какво съжалява.
Върнете се в началото Go down
deathnotefan

deathnotefan


Брой мнения : 32
Join date : 16.04.2009

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeНед Апр 19, 2009 1:13 pm

Найт извъртя очи.Работата беше сериозна тук а те си пееха и си тананикаха,прегръщайки се и целувайки се сякаш имат цялото време на света..
-Както и да е..Хари Потър,Теа Лигери Нар беше хваната от Министерството на Магията но тя избяга заедно с настойниците си (баба й и дядо й) след което докато бягаха ги срещна един диментор и от там..те ще прекарат остатъка от живота си в Болницата Св. Мънго.Искрено съжалявам,Хари Потър,но се боя че вече Теа Лигери Нар не е същата както преди..лекуват я но ще отнеме години..Тя знаеше че ще стане това и затова ми каза че ако все още имаш желание,можеш да продължиш до разкриването на Стаята,заедно с моята помощ..Но..разбирам че в момента си имаж друг ангажимент..затова ще ви оставя.Когато си готов да ми кажеш,ще съм във двора на училището.Приятно..прекарване.-Найт се поклони със нейното студено и безразлично лице и се запъти към училището а след това и към двора.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeПон Апр 20, 2009 3:47 pm

Хари стоеше потресен и едва помръдваше от мястото си, щом чу тази новина...
- ...Хваната... избягала... години в болницата... Св. Мънго....- мислеше си все още потресено той, докато Най се отдалечаваше... Хари седна на тревата и заби някак отчаян поглед в земята...
- Трябва да разкрия "Стаята"...- помисли си доста решително Хари...
- ... Сега щом Дъмбълдор не е тук, ще има убийства....- помисли си отново малко отчаяно... А после вдигна поглед към Изи и каза...
- Няма за какво да съжеляваш, Из... беше прекрасно....- каза той малко глухо...
- ... Разбира се че трябва да продължа с разкриването на "Стаята на Тайните", и разбира се че ще ми помогнеш Найт, трябва да довършим това дело виднъж и завинаги....- каза си той отново на ум по- решително от всякога...
- ... Но ... не ми се иска, да въвличам и Изи в неприятности...- отново си каза Хари и погледна Изи, която чакаше някаква реакция от него...
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 7:06 pm

хари ти си гадже сджини как можа тя го видя
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitimeВто Апр 28, 2009 6:47 pm

D@RcKnE$$4uU написа:
Хари стоеше потресен и едва помръдваше от мястото си, щом чу тази новина...
- ...Хваната... избягала... години в болницата... Св. Мънго....- мислеше си все още потресено той, докато Най се отдалечаваше... Хари седна на тревата и заби някак отчаян поглед в земята...
- Трябва да разкрия "Стаята"...- помисли си доста решително Хари...
- ... Сега щом Дъмбълдор не е тук, ще има убийства....- помисли си отново малко отчаяно... А после вдигна поглед към Изи и каза...
- Няма за какво да съжеляваш, Из... беше прекрасно....- каза той малко глухо...
- ... Разбира се че трябва да продължа с разкриването на "Стаята на Тайните", и разбира се че ще ми помогнеш Найт, трябва да довършим това дело виднъж и завинаги....- каза си той отново на ум по- решително от всякога...
- ... Но ... не ми се иска, да въвличам и Изи в неприятности...- отново си каза Хари и погледна Изи, която чакаше някаква реакция от него...
Хари крачеше напред-назад пред легналата на зелената трева синеочка,която го гледаше влюбено.Скоро момичето се избрави.Светещите звездици огряваха прелестните очи на девойката,а русите й тежки коси се развяваха от пролетния бриз.Красавицата отиде до езерото и потопи грациозно ходилата си във мътната вода.Хари седна до нея.Двамата се доближиха един до друг и той я целуна.Доближи своите устни до сочните румени устни на Изи.Сякаш лунната светлина нарочно ги огряваше.


Последната промяна е направена от {FaLLeN-AnGeL} на Пет Май 01, 2009 11:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Край езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край езерото   Край езерото - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Край езерото
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Парка край замъка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Двора :: Езерото-
Идете на: