Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Трите Метли

Go down 
+2
harry_potter_7771
Albus Dumbledore
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeПон Дек 22, 2008 7:59 pm

Трите Метли беше заведение в Хогсмиид.Негова собсвеничка беше Мадам Розмерта.Млада и хубава магьосница.Трите метли винаги беше пълно с хора,които разговаряха и се смееха.

МЕНЮ:

Бира-2 галеона
Бренди-3 галеона
Греяна медовина-3 галеона
Огнено уиски-3 галеона
Горещ бирен шейк-3 галеона
Горещ шоколад-2 галеона
Кехлибарена течност-1 галеон
Студен сок от тиква-2 галеона
Малка розова вода-3 галеона
Мляко-1 галеон
Ром от касис-3 галеона
Тиквено Шампанско-3 галеона
Чай-1 галеон
Черешов сироп и сода с лед-2 галеона
Шери-2 галеона
Кафе-1 галеон
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 6:04 pm

Професор Дъмбълдор и професор Братшоу влязоха в трите метли.Там както обикновенно беше препълнено.Някои от магьосниците поздравиха Дъмбълдор
-Е какво ще пиете професоре-попита директора?
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
harry_potter_7771

harry_potter_7771


Брой мнения : 191
Join date : 24.12.2008
Age : 47
Местожителство : Лондон, Англия

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 6:05 pm

Albus Dumbledore написа:
Професор Дъмбълдор и професор Братшоу влязоха в трите метли.Там както обикновенно беше препълнено.Някои от магьосниците поздравиха Дъмбълдор
-Е какво ще пиете професоре-попита директора?
Настоявам аз да ви почерпя.Пък вие следващия път!-настояваше професор Брадшоу
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 6:11 pm

-Позволете ми професоре,този път аз да почерпя-настоя Дъмбълдор и се усмихна.Другия път вие ще почерпите
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
harry_potter_7771

harry_potter_7771


Брой мнения : 191
Join date : 24.12.2008
Age : 47
Местожителство : Лондон, Англия

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 6:15 pm

Albus Dumbledore написа:
-Позволете ми професоре,този път аз да почерпя-настоя Дъмбълдор и се усмихна.Другия път вие ще почерпите
Добре професоре-отстъпи Брадшоу-Какво ще кажете, след съботното събрание да дойдем тук и тези учители, които искат и да пийнем нещо, но тогав аз ще ви почерпя.Става ли?А всъщност сега искам едно кафе, ако може профеосре!
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 6:19 pm

harry_potter_7771 написа:
Albus Dumbledore написа:
-Позволете ми професоре,този път аз да почерпя-настоя Дъмбълдор и се усмихна.Другия път вие ще почерпите
Добре професоре-отстъпи Брадшоу-Какво ще кажете, след съботното събрание да дойдем тук и тези учители, които искат и да пийнем нещо, но тогав аз ще ви почерпя.Става ли?А всъщност сега искам едно кафе, ако може профеосре!

-Разбира се!Добре аз бих желал един горещ шоколад Розмерта-каза той на барманката.
-Разбира се-каза тя и след малко се върна с чаша кафе и друга с горещ шоколас-общо 3 галеона.
-Благодаря-каза Дъмбълдор и и подаде парите.-Е хайде да седнем-предложи директора и двамата седнаха на една маса.
-Мисля че е голям късмет че това забележително селце е близодо замъка-каза Дъмбълдор и отпи от шоколада си.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
harry_potter_7771

harry_potter_7771


Брой мнения : 191
Join date : 24.12.2008
Age : 47
Местожителство : Лондон, Англия

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 6:23 pm

Albus Dumbledore написа:
harry_potter_7771 написа:
Albus Dumbledore написа:
-Позволете ми професоре,този път аз да почерпя-настоя Дъмбълдор и се усмихна.Другия път вие ще почерпите
Добре професоре-отстъпи Брадшоу-Какво ще кажете, след съботното събрание да дойдем тук и тези учители, които искат и да пийнем нещо, но тогав аз ще ви почерпя.Става ли?А всъщност сега искам едно кафе, ако може профеосре!

-Разбира се!Добре аз бих желал един горещ шоколад Розмерта-каза той на барманката.
-Разбира се-каза тя и след малко се върна с чаша кафе и друга с горещ шоколас-общо 3 галеона.
-Благодаря-каза Дъмбълдор и и подаде парите.-Е хайде да седнем-предложи директора и двамата седнаха на една маса.
-Мисля че е голям късмет че това забележително селце е близодо замъка-каза Дъмбълдор и отпи от шоколада
си.
Да наистина е голям късмет-отвърна професора-Имам малко време, затова да побързаме професоре.Нали нямате нищо против. И Брадшоу отпи една огромна глътка от чашата си с кафе.
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 6:30 pm

-Не разбира се-каза Дъмбълдор и допи шоколада си.-тръгванме когато кажете.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 6:35 pm

-След като допиха питиетата си професорите станаха и излязоха от заведението.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:24 pm

Теа и Хари влязоха във "Трите Метли".Имаше много хора,всички се смееха и тропаха.Двамата седнаха на една масичка във ъгълчето,която иденствено и само тя беше свободна и сервитьорката дойде.
-Аз..искам един горещ шоколад..и..Хари,избра ли си нещо?-попита Теа и погледна Хари.После погледна сервитьорката и после пак Хари.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:29 pm

- Даа, разбира се аз искам един Бирен шейк моля- каза Хари на сервитьорката а после погледна Теа....
- Е, доволна ли си от покупките???- попита усмихнат Хари, като в същото време видя през прозореца, че Хедуиг и Лилия си гонят или по- точно си играеха навън....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:32 pm

-Да,много!-каза Теа усмихната и остави рошавата топчица да скача на масата.
-Ъмм..Когато си купихме и двамата един чифт разтегателни уши..помисли ли си същото нещо,което и аз си помислих..?Да..подслушваме учителите,когато са в кабинета на Дъмбълдор а ние не можем да се приближим до тях?-попита Теа.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:35 pm

- Дааа, и аз за същото си помислих, щом ги зърнах....- каза Хари, като гледаше как топчицата подскача на масата....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:39 pm

Теа се спогледа.Чудеше се,колко още нападения ще станат?
-Хари..вярваш ли на историята на Арагок?Той все пак се опита да ни убие..-каза Теа тихо,оглеждайки се бързо.Всички се смяха и удряха по масите като пияни.На Теа й се прииска да се засмее,но не можеше..
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:43 pm

- Мии..... да мисля, че му вярвам, пък и доколкото знам паяците не могат да вкаменяват....Но все още си мисля за Базилискът....
- Аз казах ли ти, че вечерта в "Болничното крило", когато онзи Блъджер ми счупи ръката, ме посети едно домашно духче????
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:44 pm

Теа замръзна на място учудена.
-Посетило те е какво?!-попита Теа учудено и изумено.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:47 pm

- Посети ме едно домашно духче...Не знаеш ли какво е това???- попита Хари учуден...
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:49 pm

-Ъъъ..-Теа се засрами малко.Дори не беше чувала и за тях.
-Ъмм...Не..-измрънка Теа и погледна плахо малката рошава топчица,която скачаше радостно и издаваше леки пискливи звуци.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:57 pm

- Амии...това са човечета, които служат на дадено семейство и могат да бъде освободени само ако господарят им даде дрехи или чорап...Но както и да е......Това домашно духче се казва Доби познавам го още от преди да тръгна на училище...То дойде в моята къща и ми каза да не идвам тази година на училище , защото се готвел накакъв заговор а след това се появи и в "Болничното крило" и ми каза, че тази история, която се случва сега, се е повтаряла и преди, но не ми каза кой го е направил и кой го прави сега...- Хари каза всичко това толкова бързо, без дори да си поеме дъх.....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 7:02 pm

Теа слушаше изумено.Сякаш е била в кома и е изпуснала една година от живота си в Хогуортс,а то всъщност са били няколко часа..
-Н-не разбирам...Нито не знаем кой е бил наследникът на Слидерин преди,нито не знаем кой е сега..-каза Теа тъжно и се замисли.После се ядоса леко.
-Предполагам,че Слидерин много се гордеят със наследника си..-измрънка тя и погледна Хари леко отвратено.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 7:07 pm

- Можеби...- каза Хари замислено, като отпи от бирения шейк, който бяха донесли преди малко.....
- Незнамм...може Доби да се появи отново, не съм сигурен...
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 7:10 pm

Теа също се замисли и отпи няколко глътки от горещия шоколад.
-Сигурно Слидерин много се гордеят с наследника си..-нейните думи се въртяха в главата й като онова страшно ехо във стените..съскащото..Теа изведнъж се замисли.
-Хари..не мислиш че..Хората от Слидерин знаят нещо за наследника им..нали?-попита Теа объркано и погледна Хари.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 7:13 pm

- Дааа...може, но кой е толкова тъп, за да ни каже???- замисли се Хари
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 7:17 pm

Теа се замисли.
-Слидерин със сигурност са си много горделиви..но само помежду си!Ако срещнат някой от друг дом,веднага се ежат като пауни..-каза Теа със отвратен тон.
-Понякога ми се иска да съм в Слидерин,защото ще знам много повече за наследника им..Но не принадлежа там..-каза тя и погледна пухкавела мъник.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 7:21 pm

- Незнам.... Теа може да има горделиви, но може и да има някой, който да знае нещо за наследника....
- Ти имаш ли някакви идей, как да разберем нещо???- попита Хари любопитно....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трите Метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите Метли   Трите Метли I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Трите Метли
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Извън пределите на замъка :: Хогсмиид-
Идете на: