Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как да си направите къща?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Как да си направите къща? Empty
ПисанеЗаглавие: Как да си направите къща?   Как да си направите къща? I_icon_minitimeПон Дек 22, 2008 8:26 pm

Направете си къща като тема във секцията "Лондон".Давам ви свобода да си правите колкото големи къщи искате но ви моля да не прекалявате като си правите дворци,защото попринцип в Лондон хората не живеят в дворци.Докато сте вканция може да живеете в тези къщи и да си ходите на гости но,моля ви не правете теми като кафенета,сладкарници,бутици,паркове и тен подобни!Ако има спешна нужда от такава тема аз ще я направя.
Ако искате може да се разхождате из Диагон-али или да пиинете и хапнете по нещо в Продънения котел.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
snakefang

snakefang


Брой мнения : 44
Join date : 09.01.2009

Как да си направите къща? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направите къща?   Как да си направите къща? I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 3:36 am

Мерси за повечето свобода в този форум от колкото оня. Имам само един въпрос. Можем ли да правим теми като напримар "супермаркет" за потребителите да могат да копуват храна?
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Как да си направите къща? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направите къща?   Как да си направите къща? I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 10:34 am

snakefang написа:
Мерси за повечето свобода в този форум от колкото оня. Имам само един въпрос. Можем ли да правим теми като напримар "супермаркет" за потребителите да могат да копуват храна?

Ами попринцип аз мисля че,когато потребетелите са в Лондон може си купуват храха от Продънения котел, лакомства от Сладоледената къща на Флориян Фортескю,така че аз не виждам нужда от супермаркет.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
snakefang

snakefang


Брой мнения : 44
Join date : 09.01.2009

Как да си направите къща? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направите къща?   Как да си направите къща? I_icon_minitimeПон Яну 12, 2009 8:02 pm

Разбирам ви господин Директор аз просто изках да зная
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Как да си направите къща? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направите къща?   Как да си направите къща? I_icon_minitimeПон Яну 12, 2009 8:12 pm

Благодаря че попитахте професор Вегас.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Sponsored content





Как да си направите къща? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направите къща?   Как да си направите къща? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как да си направите къща?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сладоледената къща на Флориан Фортескю
» къща на Клеър Холт (acvagirl)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Извън пределите на замъка :: Лондон-
Идете на: