Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Създаване на герой

Go down 
+54
~half_blood_princess~
gabriella_georgieva
TomRiddle
In_the_Dark
Harmoine
morti_ole
Claudia
ivelina29
Harry Potter
xoxi
deathnotefan
ivana98
{FaLLeN-AnGeL}
spaidarmen11
jivety
gotinoger4e
Cho_Chang
Амбър Роуз
puffy_96
Алис Кълън
Александър Де Муун
Imaginary ..
simon4eto_97
nii4eto77
SwEeT_KiSs
gevitooo
TomRiddal
Jane
Ерагон Феникс
Джорджия Никълсън
orlin1234
Кейти Пери
Самара Морган
did43to
meri
Harry Potter
grifindor
Мишел Милър
reknail
Psycho
terror96
D@RcKnE$$4uU
Emma Watson
Симон Блекроуз
Шпроте Каулиц
acvagirl
snakefang
Теа Нар
harry_potter_7771
The dark witch
AsHlEyTu
Lady Bella
emma_watson14
Albus Dumbledore
58 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Хърмаяни Грейнджър

Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 5
Join date : 20.02.2011

Създаване на герой - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой - Page 5 I_icon_minitimeНед Фев 20, 2011 5:10 pm

1. Име-Хърмаяни Грейнджжър
2.Години-11
3.Прякор-Хърмаяни
4.Описание-Тя е слаба и висока.Обича хъскито си.Любият и цвят е розов.Харесва красивите дрехи с пайети и блестящи елементи.Тайно мечтае да стане играч е отбора на Грифиндор.
5.Родители-майка-магьостница,баща-магьостник
6.Характер- Хърмаяни може да стане ужасна с някой който и се подиграва или я дразни.Тя е мила с приятелите си и учениците от Хогуортс (ако изключим слидеринците,с тях не разговаря).Тя е леко капризна поради многобройните грижи да се чуства добре от персонала на семейство Грейнджър,но това се коренно се променя в замъка Хогуортс.Хърмаяни умее да се държи ласкаво с момчетата които и харесват,но тя не разбира,че по този начин им "завъртява" главите.Неведнъж е имало бой заради красотата и държанието и.
7.История-Хърмаяни е родена в Ню Йорк.Живее е голяма къща с градина,басейн,гаражи,тенис кортове и огромен персонал,поради обромното богатство на семейството и.Първата си магия прави на пет години на Коледа.Тя отива специално с майка си,баща си и една прислужница на коледен пазар.Тогава тя иска светещи лампички,които светят в розово.Но такива лампички не получава,защото няма.Тя се пребира нацупена докато родителите и се опитват да я развеселят,а прислужницата носи тежкият багаж и обикновенните лампички.Тя отива в стаята си и се ядосва,защото много ги иска.И изведнъж те засвяткват в светло и тъмно розово.Тя извиква родителите си,които много се радват на първата магия на дъщеря си.Хърмаяни получава двойно повече подаръци за Коледа отколкото друг път.Само заради първата си магия.Получава писмото за записване в Хогуортс на рождения си ден.Тя е много щастлива и с нетърпение очаква 1 септември когато ще замине за Хогуортс.Преди началото на учебната година си купува котарака Крукшанкс от улица "Диагон-Али".Най-добрите и приятели в Хогуортс са Хари Потър и Рон Уизли.
8.Външен вид-Хърмаяни е много красива.Тя е с кестенява къдрава коса.Тежи 35 кг.Като малка ,Хърмаяни имала много буйна и бухнала коса,но сега косата й е пак къдрава,но не е така бухнала.Има слаба и висока изваяна фугура около 171см-173см.Кожата и е нежна и седефенено бяла.Нейната кестенява коса се спуска доста надолу.Веждите и са леко преповдигнати нагоре.Дълбоките и бадемово кафеви очи гледат радостно и засмяно всеки срещнат човек.Устните и са червени като кръвта,а усмивката им прави Хърмаяни доста предизвикателна.Момчетата с които Хърмс се е срещнала я определят като "секси" и "привлекателна".Тя винаги носи тоалетите които са в крак с модата.Прическата си променя,но необича тя да е вдигната висото на кок или на опашки.Обича дългата си коса,каквато е.
9.Домашен любимец-котарак-Крукшанкс
10.Кръв-чистокръвна
11.Талисман-Рог от еднорог
12. СНИМКА НА ГЕРОЯ!
Създаване на герой - Page 5 5-86Създаване на герой - Page 5 Harryfire
Върнете се в началото Go down
packooy




Брой мнения : 11
Join date : 18.07.2011

Създаване на герой - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Да бъда записан в училището :)   Създаване на герой - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 8:32 pm

Име: Сър Пацко Джийн Макдоналдс
Описание: Играя много футбол и куидич
История: Разбрах, че съм магьосник когато е на 10. Не можах да приема, че съм различен от приятелите и роднините си, но по-късно осъзнах,че това е просто СТРАХОТНО !! По-късно разбрах, че по света има и други като мен и започнах да търся мястото на което да усвоя своя талант редом с всички магьосници като мен и намерих "Училището по вълшебство и магии Хогуортс"
Кръв: Мъгълокръвни
Домашен любимец: Котка - Фернандо
Върнете се в началото Go down
packooy




Брой мнения : 11
Join date : 18.07.2011

Създаване на герой - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 8:35 pm

packooy написа:
Име: Сър Пацко Джийн Макдоналдс
Описание: Играя много футбол и куидич с руса коса съм и със светло кафяви очи !
История: Разбрах, че съм магьосник когато е на 10. Не можах да приема, че съм различен от приятелите и роднините си, но по-късно осъзнах,че това е просто СТРАХОТНО !! По-късно разбрах, че по света има и други като мен и започнах да търся мястото на което да усвоя своя талант редом с всички магьосници като мен и намерих "Училището по вълшебство и магии Хогуортс"
Кръв: Мъгълокръвни
Домашен любимец: Котка - Фернандо
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на герой - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на герой
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Начало :: Начало-
Идете на: