Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тайния вход за кухнята

Go down 
+2
nii4eto77
Albus Dumbledore
6 posters
АвторСъобщение
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeПон Дек 22, 2008 11:09 pm

Тайния вход за кухнята се намираше зад една картина-натюрморт с плодове- в подземията.За да влезете трябва да погалите крушата.След като направите това крушата ще се засмее и на нейно място ще се появи брава.Когато натиснете бравата картината ще се отвори и пред вас ще се разкрие прохода към кухнята.Тя е огромно помещене голямо почти колкото Голямата зала.Тя беше пълна с готварски печки,шкафове с продукти и маси.В кухнята работеха стотина домашни духчета,които биха ти сготвили каквото ти е на сърце.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 7:37 pm

Професор Дъмбълдор и професор Хейл влязоха в кухнята.Домашните духчета вече знаеха какво става.
-Моя ви пригответе ми пет подноса с храна за учениците и за учителите.Духчетата незабавнозапочнаха да пълнят подноси и след малко ги дадоха на профеосорите и те излязоха.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 8:44 pm

ще ти помогна ерагон
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 8:50 pm

-Добре- Каза Ерагон и погали зелената круша в миг тя се превърна в дръжка. Ерагон я натисна и картината се открехна, духчетата се събраха около вратата и им се поклониха. Ерагон ги помоли:
-Бихте ли не дали няколко подноса за храна за да ги качим в болничната стая.
Едно от духчетата мина напред и каза:
-Разбирасе сър- Всички духчета в миг се разпилаха насам, натам.
След около пет минути Ерагон вече държеше няколко подноса с храна.
Духчетата ги езпратиха обратно през картината...
Тогава Ерагон попита Джини:
-Джини ще ги качиш ли при другите е и подаде подносите аз имам малко работа при директора...
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 8:52 pm

добре ерагон-каза джини и понесе подносите
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 8:55 pm

само внимавай помоли джини
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 8:40 pm

Теа влезе във кухнята.Всичко изглеждаше като работилницата на Дядо Коледа.
-Здравейте..-каза Теа леко притеснено.Дали не им досаждаше..?
-Добър вечер,млада госпожице!-отвърна едно духче пред нея и се поклони.Теа се почувства неловко.
-Ама..не е нужно да се покланяте пред..
-Какво ще желаете?-добави то,прекъсвайки Теа.
-Ъм..само искам да питам...сервирана ли е вечерята във голяма зала?-попита Теа.
-Разбира се!-отговори другото духче,което бършеше чинийките.
-Добре..ъм..благодаря..-каза Теа и излезе от кухнята.Тя се запъти към Голямата зала.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeВто Мар 17, 2009 7:46 pm

Хари слезе в подземието от една мраморна стълба идваща от "Входната зала"... Той тръгна по коридора и когато стигна до дъното му, там на стената имаше много голяма картина на Натюрморт... Той знаеше, че първо трябваше да погъделичка крушата за да влезе... Той се приближи, протегна ръка и погали крушата, тя се размърда и на нейно място се появи голяма дръжка... Хари я натиста и картината се отвори, той влезе а стаята беше подчти колкото "Голямата зала" и видя някъде около стотина домашни духчета да шетат по масите, след малко до Хари дойдоха три духчета и казаха....
- Здравейтее, сър... Какво ще желаете???- казаха духчетата като посочиха на стената дълъг пергамент на който бе написано менюто....


Закуска
Бекон с яйца
Овесена каша
Портокалово сладко
Препечен хляб
Пържени наденички
Риба

Основни ястия
Агнешки флейки
Грах в масло, моркови, сос от червени боровинки и кетчуп
Йоркширски пудинг
Лучени наденички
Мазни наденички
Печени и пържени картофи
Печено пиле
Печено телешко
Пламтящи коледни пудинги
Свински пържоли
Тлъсти печени пуйки
Флейки

Десерти
Бишкоти и сметана
Желета
Кифли
Ментови бонбони
Мляко с ориз
Плодови салати
Понички със сладко
Сиропирани сладкиши
Сладоледени блокове
Шоколадови еклери
Ябълков пай
Ягоди

Лакомства
Всякакво
вкусови бобчета на Бърти Бот - с вкус на шоколад, мента, портокал,
ягода, мармалад, печен боб, препечен хляб, кокосов орех, дроб, шкембе,
спанак, Таласъм, Брюкселско зеле, ушна кал, повръщано, къри, трева,
кафе, сардина и черен пипер
Газирани топчици
Желирани плужеци
Зъбопочистваща ментова дъвка
Избухливи бонбончета
Карамелени бонбони
Карамелизирани хлебарки
Киселинни дражета
Котелни сладкиши
Лакрицови магически пръчки
Летящи лимонадени пчелички
Ментов дропс във формата на жаба
Най-добрата еластична дъвка за балончета "Друбъл"
Нуга-халва със сметана
Сладоледени мишлета - "За смразяващ дъх"
Тиквен пай
Хрупкави, дълги, захарни пера
Черни пиперени дяволчета
Шербетови лимончета
Шоколадови жаби - с картички снимки на велики магьосници

Напитки
Бира
Бренди
Греяна медовина
Горещ бирен шейк
Горещ шоколад
Кехлибарена течност
Леден сок от тиква



Хари погледна изумено, като прочете всичко това и после след дълъг размисъм каза...
- Амийй... ще изкамммм....
- Малко "Печени и пържени картофи"...
- Препечен хляб...
- Ябълков пай и Ягоди...
- 10 Шоколадови жаби - с картички снимки на велики магьосници
- Горещ шоколад...
- Ийй май ще е това....- каза Хари и след миг трите духчета се разтичаха във различни посоки и след време се върнаха с един малък поднос.... Хари го взе и излезе отново през портрета....
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeСря Апр 15, 2009 12:07 pm

Вървейки по дългия тесен коридор,Изабел се оглеждаше навсякъде.Към средата на каменния коридор,в който имаше много порцеланови статуи на велики магьосници,Изи видя една картина на плодове.Момичето бе чело за това произведение на изкуството,или по-скоро магическа картина.Трябваше да погъделичка искрящожълтата круша,за да влезе.Е,речено-сторено.Красивата русокоска погъделичка крушата и влезе вътре.Там имаше толкова много домашни духчета,които ходеха насам-натам и разнасяха невероятно вкусни храни.Едно духче забеляза Изабел и направи дълбок поклон.
-Здравейте,госпожице,какво Ви води насам?-попита то.
-Здравей,ами ако може нещо за хапване?-отговори на въпроса с въпрос синеочката,която беше доста по-висока от духчето.
-Разбира се,Кери на вашите услуги!-изпълни веднага духчето.
След малко донесе цял поднос с вкусотии.Момичето седна на една маса,но преди да седне видя някого...Това беше...това беше...Хари Потър!Из не можеше да си представи,това е Хари Потър!Плахо красавицата се доближи до Хари,леко поруменяла.
-Здравей,Хари!Аз съм Изабел!Надявам се,да не те прекъсвам...-зачуди се тя и погледна момчето с красивите си сини очи,а къдравите й коси блестяха на светлината.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeСря Апр 15, 2009 2:44 pm

- Здравей... Изабел...- каза Хари малко стреснато, защото се беше загледал на някъде...
- Н-неее.... не ме притесняваш, тъкмо и аз си взимах малко вкусутийки...- каза, като погледна очите и, а те бяха изключително красиви...
- Аз съм Хари.. Хари Потър..- продължи
плахо той и се просегна, за да ситисне ръката на Изабел...
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeСря Апр 15, 2009 2:50 pm

Момичето стисна ръката на новия си приятел.През цялото време го гледаше.Не можеше да откъсне очи от него.Бистрите й сини очи се бяха втренчили.По едно време момчето се обърна.
-Какво има?-попита той с очудена физиономия.
-А,не,нищо.Просто се бях загледала...-отвърна Изи с леко румени бузи,но дългите й къдрици скриваха това.
Изабел си беше взела досега само една вода,която дори не беше изпила.
-Много са вкусни сладкишите,нали?-попита с очароталенет поглед и озаряваща стаята усмивка Из,като се опитваше да завърже разговор.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeСря Апр 15, 2009 2:59 pm

- Да наистина са много вкусни...- каза Хари, като още веднъж погледна в сините и очи и после бързо извърна поглед....
- Е, как е харесвали ти тук... в Хогуортс...- каза Хари, като се опита с нещо да продължи разговора...
- Добрече вече има с кого да си говоря, и да се запозная разбира се..... Не съм виждал нито един от мойте приятели от седмици....- каза той с малко снишен тон, погледна я отново в очите и после веднага заби поглед в земята...
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeСря Апр 15, 2009 3:03 pm

Из не знаеше как да отговори,защото изречение от типа "В Хогуортс винаги ще ми харесва,щом ти си тук" нямаше да се върже.Помисли малко и след това отговори:
-Ами,харесва ми...вече...-като на думата вече сниши тона си.
Спусна русите си коси,които до преди малко ги бе хванала на небрежен кок и те направиха момичето да изглежда невероятно.Сложи няколко кичура назад,за да не влизат в очите й.
-Да,ти си първият човек,с когото се запознавам...-каза Изабел,след което си помисли "за мое щастие" и сведе поглед в земята.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:54 pm

- Е, радвам се... Бих те запознал и сдругите ми приятели ще видиш, че те са много добри хора, а само да не ти казвам в какви пакости сме се забърквали, още от началото на учебната година...- каза Хари, а след това леко се усмихна, но усмивката му веднага помръкна, щом си спомни какво бе преживял тогава.... ййй така да се каже, че не беше точно пакост....
- Ъ-ъ-ъ..... е, ти от къде си??? Разкажи ми за себе си...- каза Хари, но после си помисли, да не би да беше малко нахално от негова страна, толкова да избързва с въпросите... Той я погледна още веднъж, а след това зачака отговорът и...
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 10:36 am

Изабел погледна Хари и след това отговори
-Всъщност,аз съм потомка на велик френски цар и попринцип съм французойка,но съм родена в Лондон.Имам малка девет месечна сестричка.-усмихна се Изи и озари цялата стая с чаровната си усмивка.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 12:26 pm

Хари също отвърна на погледа на Изабел, замисли се малко и след това каза....
- Е, браво тогава, сигурно си от заможно семейство....- каза малко птесненоно Хари...
- За разлика от мен....- помисли си той с възмущение.....
- Ъ-ъ-ъ...е, ти може бийй.... вече знаеш..... доста неща за мен....- усмели се да попита Хари, защото си спомни какво му бе казала Теа в "Голямата зала"....
- Така че сигурно, няма смисъл да ти обяснявам, "кой" съм и от къде съм....
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 12:33 pm

Изи се усмихна благодорно.
-Ами,не повече заможно от нормално семейство.-отбелазя момичето и започна да трака с нокти по масата.
-Да,всъщност знам много за теб.Искаш ли да ти разкажа?-попита реторичен въпрос тя и двамата се засмяха.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 3:34 pm

- Да, всъщност ми е доста интересно какво знаеш за мен.....- каза Хари с весел глас, а после погледна още веднъж в сините и очи ..... после се вдигна на ръце и седна на една от масите....
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 4:48 pm

Изабел погледна сериозно момчето,въпреки,че очите й бяха все така красиви и весели,гледащи любопитно.
-Ами,знам,че си оживял на най-опасното проклятие...Не искам да го изричам...то ти е причинило белег.Ти-знаеш-кой е убил родителите ти...Това е основното,ако не се задълбочавам.-усмихна се красавицата и започна да клепка по-често.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 8:12 pm

- Даа... така е въпреки, че и аз научих истината, преди няколко седмици, но това няма значение...- каза Хари и заби леко тъжен поглед в земята...
- Чудя се, как ли точно са изглеждали???- каза си бързо на ум той....
- Е, искаш ли да се поразходим малко из замъка???- попита любопитен Хари, после вдигна поглед и погледна в красивите и очи, но бързо го отклони и започна да наблюдава как духчетата шетат из кухнята...
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 8:16 pm

Изабел гледаше Хари и бе загубила представа за времето.След това отговори на Хари
-Ами,да,може!
Погледна момчето с красивите си очи,и когато стана перфекто изваяното й тяло се раздвижи-момичето се протегна.
-Е,къде ще отидем?-попита заинтересувано красавицата,вперила поглед в Хари.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 8:25 pm

- Амиийй.... не знам точно къде, но имам някой идей...- каза Хари с някак, заинтригуваща нотка в гласа....
- Може би, някъде край "Черното езеро" ако искаш, или някаде в "Парка край замъка"... Ти избери...- каза той, а после я загледа чакащ отговорът и......
Върнете се в началото Go down
{FaLLeN-AnGeL}

{FaLLeN-AnGeL}


Брой мнения : 18
Join date : 08.03.2009
Age : 28

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 8:29 pm

-Нека отидем до Черното езеро!-каза без да мисли Изи.
Двамата тръгнаха.Момичето понечи да хване ръката на Хари,но после се дръпна.
Върнете се в началото Go down
guest
Гост




Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: vlezte   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeПон Апр 27, 2009 7:35 pm

Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitimeПон Юни 15, 2009 11:54 am

Хари влезе задъхан в Кухнята и както обикновенно, три духчета го посрешнаха, тогава той каза задъхан..
- Донесете ми на голям поднос... : Бекон с яйца, Препечен хляб, Пържени наденички, Печени и пържени картофи,
Печено пиле, Сладоледени блокове, Шоколадови еклери, Ябълков пай, Ягоди и Горещ шоколад...- каза той всичко на един дъх и след пет минути трите духчета донесоха подноса, той го взе и се запъти към Болничното крило...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайния вход за кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайния вход за кухнята   Тайния вход за кухнята I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайния вход за кухнята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Подземията :: Тайния вход за кухнята-
Идете на: