Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Масата на Грифиндор

Go down 
+3
nii4eto77
D@RcKnE$$4uU
Albus Dumbledore
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 8:16 pm

джини седна и зачака
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 8:26 pm

Хари влезе в Голямата зала, за да вечеря и се запъти кам своята маса, беше леко намръщен сякаш беше в някак си лошо настроение... Там той забеляза, че Джини също е седнала...
- Здравей Джини... - каза Хари, като седна и започна та се храни.....
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 8:30 pm

джини осъзна че това е най-доброто решение
падна на колене и извика съжелявам хари и най силно изкрещя ОБИЧАМ ТЕ И СЕ РАПЛАКА
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 8:33 pm

СЪЩО ИЗКРЕЩЯ ПРОСТИМИ И ВЕЧЕ ОСЪЗНА ЧЕ ВСИЧКИ Я ГЛЕДАТ
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 8:44 pm

Хари направо се шашна, като видя Джини паднала на колене до него, почувства се доста в неловко положение и не знаеше точно какво трябва да отговори....
- ........А-а-аззззз........- той не знаеше какво да прави.....затова той също подна до нея и и каза.....
- .....Аз......също.....Джини......Аз......също.....- тогава той я прегърна и я целуна.....
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 8:51 pm

ооооо хари съжелявам съжелявам аз съм идиот
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 9:01 pm

- Не Джини.....не си идот.....- каза Хари като а прегърна......
- Просто аз бях на- големият идиот през цялото време.....
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 9:05 pm

не хари не си и го прегърна много силно
всички ги гледаха но на нея ни и пукаше
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 9:13 pm

Хари също забелязя, че всички ги гледаха, а те още бяха на земята....
- Хайде Джини, изправи се....- каза Хари, като и пододе ръка да се изправи...
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 9:24 pm

джини хвана ръката му и стана
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 9:34 pm

- Е, Джини надявам се вече всичко да е наред....- каза Хари, като все едно бързаше за някъде...
- А,аз трябва да тръгвам, защато имам малко спешна работа, дано до се видим тази вечер във Общата стая или утре- каза Хари като я целуна за довиждане и бързо се зъпъти към изхода и излезе...

П.П. Гонят ме от компа Mad
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 9:04 pm

хари седни
джини отидедо микрофона и започна
за теб този стих ще сътворя може
да не е много във рима но
рима ще има и така започвам стиховете да
редя :
о, прости ми ти за грешката прости ми
аз грешка жестока извършик може би
не до там жестока но тя белег в сърцето ми
остави дали ще ми простиш ти сам ще си решиш
но знай едно обичам те и то това е важното
когато тези стихове редя сълзи се стичат от очите
но едно надявам се да остана с теб цялата треперя
и казвам си спокойно той ще ми прости но няма
резултат аз започвам да ридая и на този пергамент
мастило се размаза за всеки има 2 ри шанс дано да е така
защото любовта е хубава и чиста дори да не ростиш грешката жестока знаи
винаги ти ще си в сърцето ми аз не ще мога от теб да се откъснаот теб
дори за миг всичко в теб ме пленява кожата ти очитети дори мирисът ти
ти си моята любов
ПРОСТИ МИ ОБИЧАМ ТЕ
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeПет Мар 13, 2009 8:39 pm

джини влезе заедно със детето от рейвънкуол . те седнаха и започнаха да се хранят
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeПон Мар 16, 2009 8:41 pm

Хари влезе в "Голямата зала", запъти се към масата на Грифиндор и седна близо до голямата камина с гръб към нея... Започна да се храни и се замисли...
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeПон Мар 16, 2009 8:55 pm

на масата на чо нямаше никой тя видя хари и реши да отиде при него
тя седна и попита
хари как си
как върви с джини
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeПон Мар 16, 2009 9:02 pm

- Амии... добре съм... горе- долу, а с Джини върви добре, общо взето е така с мен- Хари каза всичко това някаси уморено и оклюмано, защото му беше много отпаднало...
- А ти, как си ???- попита Хари по- разведрен...
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeПон Мар 16, 2009 9:29 pm

добре съм каза чо замислено
къде ли са джини ерагон и теа
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeПон Мар 16, 2009 9:49 pm

чо хари здравейте-каза джини тя беше бледа и нещастна но се радваше че има кой да я обича
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeПон Мар 16, 2009 9:55 pm

- Здравей Джини, радвам се отново да те видя...- каза Хари докато се изправяше от масата с усмевка....
- Аз мисля, че е време да ви напусна....- каза Хари като погледна часовника... Той прегърна Джини и каза и я целуна леко по бузата...
- Е, довиждане, може да се видим утре...- каза той но Чо и на Джини и излезе от залата...
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeПон Мар 16, 2009 9:57 pm

но.......... къде отиваш
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 18, 2009 8:11 pm

Хари влезе в "Голямата зала" а тя, както обикновенно бе пълна с много ученици... Той отиде и седна на масата на Грифиндор... Взе си малко от златисто пържините картовки и реши да отвори и втората си Шоколадова жаба..Той добре знаеше, че в шоколадовите жаби има картички на прочути магьосници, за да ги събираш.... Извади я от джоба на манията си и започна да я развива и взе картичката. На нея се виждаше лице на мъж. Той носеше очила с формата но полумесец, имаше дълъг гърбав нос и буйна сребриста коса, брада и мустаци. Под снимката стоеше името... "Албус Дъмбълдор"
- Даа.. супер..- възкликна Хари тихо, той имаше вече повече от 116 магьосника в колекцията си и много искаше да му се падне Дъмбълдор...Хари обърна картичката и зачете:


"Албус Дъмбълдор" , директор на "Хогуортс"...

Смятан от мнозина за нй- големият магьосник на нашето време, професор Дъмбълдор е прочут най-вече с победата си над черния магьосник "Гриндълуолд" през 1945 година, с откриването на дванайсетте употреби на змейската кръв и с работата си по алхимия заедно със своя съдружник Николас Фламел. Професор Дъмбълдор обича камерна музика и боулинг с десет кегли.

Хари обърна картичката и видя, че лицето та Дъмбълдор бе изчезнало, но Хари изобщо не се учуди.... Той прибра обратно картичката и продължи с вечерята...
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 18, 2009 9:22 pm

здравей хари каза джини а очите и бяха подпухнали защото одавна не беше се почивала и за миг
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСъб Мар 21, 2009 3:59 pm

Хари влезе в Голямата зала и седна да хапне нещичко на масата на Грифиндор... По това време в залата подчти нямаше никой...
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 25, 2009 7:23 pm

Хари влезе в "Голямата зала", въпреки че беше още рано за вечеря, той седна на масата на Грифиндорци и се замисли отпивайки от тиквения сок.... Какво ли се бе случило с отварата и с Теа и Джини???? После започна да се храни малко омарлушен.....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 25, 2009 7:31 pm

Теа влетя в голямата зала със черпака в ръката й.Тя видя Хари да седи на масата на Грифиндор и се забърза към него с големи крачки.
-Хари!!Имам страхотна новина!!След 45 дена варене най-накрая отварата е готова!Трябват й още часа варене и ще е готова да я използваме!Сега трябва да се погрижим за косъм от косата на някой от Слидерин.-каза му Теа.Тя изпусна черпака без да иска и си го взе от земята.Тя го избърса от дрехата си и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Масата на Грифиндор - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 12 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на Грифиндор
Върнете се в началото 
Страница 12 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Масата на Хафълпаф
» Масата на Рейвънклоу
» Масата на Слидерин
» Часовника на Грифиндор
» Къщата на професор Грифиндор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Първи Етаж :: Голямата зала-
Идете на: