Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Масата на Хафълпаф

Go down 
+8
SwEeT_KiSs
Emma Watson
Rosalie Hale
Ерагон Феникс
simon4eto_97
Теа Нар
Imaginary ..
Albus Dumbledore
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
АвторСъобщение
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeНед Дек 21, 2008 9:50 pm

Масата на Хафълпаф беше дълга и отрупана със златни прибори и съдове.На нея се разполагаха учениците от дом Хафълпаф.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:25 pm

Професор Дъмбълдор се изправи и всички в залата притихнаха.
-Добър вечер на всички и добре дошли в Хогуортс-каза директора и се усмихна-Надявам се тук да ви харесва.Искам да отправя няколко предупреждения още в самото начало.Искам да предупредя всички ученици да внимават ако влизат в забранената гора намираща се в парка.Тя не е безопасно място.Ако ходите там препоръчвам ви да е денем,защото нощем там е наистина зловещo.Искам да ви предупредя ,че трябва да спазвате вечерния час-22.00.Моля след настъпването му да се приберете по общите стаи на домовете си.Там можете да прекарате колкото време искате.И още нещо по-сериозно.Тази година коридора на третия етаж от дясно е забранен за всички ученици.Там може да намерите една особено мъчителна смърт-при тези думи повечето от учениците се спогледаха стреснато.След това директора продължи:
-Учебните занятия ще започнат на 2 февруари.Дотогава можете да се насладите на почивка и подготовка за учебната година.Е мисля че вече всички сте гладни,затова няма да ви занимавам повече.Нека пиршеството започне-каза професор Дъмбълдор,плесна с ръце и на масите в Голямата зала се появиха куп най-различни и вкусни ястия.
След това учениците започнаха да се хранят.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Imaginary ..

Imaginary ..


Брой мнения : 81
Join date : 29.01.2009
Age : 28
Местожителство : В света на мечтите ..

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:26 pm

Сандра седна на масата на дома си. Ръкува се с тези, които бяха около нея и се загледа в следващите, които бяха наред за разпределяне. Едва сега осъзна, че се намира в изключително добър дом. Сякаш камък й падна от сърцето, когато асимилира станалото. Голяма усмивка се лепна на лицето й и тя започна да се храни и да приказва с другите ученици.
Върнете се в началото Go down
http://www.bubsity.deviantart.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:30 pm

Теа започна да се храни,но думите на професор Дъмбълдор още бяха в главата й,сякаш той ги повтаряше отново и отново.
-Там може да намерите една особено мъчителна смърт....Какво ли би имало там?Разума й казваше да не ходи при никакви обстоятелства!Всичко е перфектно,няма смисъл да го проваля..Но мозъкът й работеше над идея как да се промъкне там...Не,това е ужасно!Няма да го направя!!Какво и да е там,то скоро ще се махне и отново всичко ще е спокойно!!-мислеше си Теа.Тя никога няма да отиде там!!Не,няма дори и да мисли!Това е най-доброто,което би могла да стори сега..
Върнете се в началото Go down
Imaginary ..

Imaginary ..


Брой мнения : 81
Join date : 29.01.2009
Age : 28
Местожителство : В света на мечтите ..

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:34 pm

Мислите на Теа бяха прекъснати от думите на Александра, които вникнаха в главата й.
- Здравей! - това беше най-тъпият начин за запознаване, но Сандра бе още в еуфория и не можеше да мисли. - Аз съм Александра, Александра Фокс. - онази голяма олигофренска усмивка отново се бе лепнала на Александра и за миг дори не изплаши Теа.
Върнете се в началото Go down
http://www.bubsity.deviantart.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:39 pm

-Здравей!Аз съм Теа.Теа Нар.Приятно ми е да се запознаем!-каза Теа зарадвано.
Върнете се в началото Go down
Imaginary ..

Imaginary ..


Брой мнения : 81
Join date : 29.01.2009
Age : 28
Местожителство : В света на мечтите ..

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:41 pm

- И на мен ми е приятно, Теа! - Сандра се усмихна дружелюбно. - Откъде си? Разкажи ми нещо за себе си! - предложи Сандра и се загледа в Теа въпросително.
Върнете се в началото Go down
http://www.bubsity.deviantart.com
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:46 pm

эдравей теа аэ съм чо чан -каэа тя с усмивка
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:48 pm

-Хмм...Да видим..Аз живея във Лондон..Със баба си и дядо си..Влюбена съм във пръчката си,и също така много обичам да научавам нови заклинания!Много е вълнуващо!Имам котка на име Голд и сова на име Лилия.На кратко й казвам Лил.-отвърна Теа,усмихната,но все пакк твърде срамежлива да погледне момичето право във очите.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:50 pm

-Здравей Чо!Приятно ми е да се запознаем!Това е Александра Фокс!-каза Теа,обръщайки се към Александра.Тя беше толкова щастлива тук във Хафълпаф!
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:51 pm

эдравей александра приятно ми е -каэа чо чан
Върнете се в началото Go down
Imaginary ..

Imaginary ..


Брой мнения : 81
Join date : 29.01.2009
Age : 28
Местожителство : В света на мечтите ..

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:52 pm

- Интересно! Как така си влюбена в пръчката си? - засмя се Алекс. - Хм .. както и да е. Аз живея в Манхатън. С моите родители. Имам два мишока. Рик и Гик. Знам, че са им смешни имената. - засмя се тя. - Обичам да чета списания и да научавам нови неща за света! Също така обичам да експериментирам с косата си.
След това Алекс се обърна към Чо и я поздрави.
- И на мен ми е приятно, но .. ти не си ли от Грифиндор?
Върнете се в началото Go down
http://www.bubsity.deviantart.com
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:55 pm

не от хафълпаф съм-эасмя се тя
Върнете се в началото Go down
Imaginary ..

Imaginary ..


Брой мнения : 81
Join date : 29.01.2009
Age : 28
Местожителство : В света на мечтите ..

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:58 pm

- Чудесно! Разкажи ни малко за себе си! - подкани я Алекс с усмивка.
Върнете се в началото Go down
http://www.bubsity.deviantart.com
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 8:59 pm

-Ъъъъ...Теа можели да поговорим....
Каза Ерагон и стоеики до Теа на масата на Хафълпаф...
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:03 pm

Теа се обърна и видя Ерагон.Изпитваше силно чувство да го прегърне,но се въздържа,преглътна радостта си и последва Ерагон.
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:05 pm

живея в лондон.със смесена кръв съм.имам мишка.аз не съм стеснителна и се надявам да си намеря много добри приятели
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:05 pm

-Теа много се радвам че си в Хафълпаф...Ерагон я погледна в очите и след това я прегърна силно...
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:07 pm

Най-накрая това,за което Теа мечтаеше се сбъдна.Тя прегърна Ерагон,но видя притеснение в очите му.
-Ерагон..Какво мислиш..За третия етаж..Какво ли има там,че да е ,,особено смъртоносно"?-попита го Теа притеснено.
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:12 pm

аз сам от лондон .със смесена кръв съм.имам мишка.не съм стеснителна и се надявам да намеря много добри приятели
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:13 pm

-Според мен няма да ни навреди да погледнем там утре. Каза Ерагон
-Ако пожелаеш...Аз, Джини и хари от Грифиндор смятаме да проверим само не от любопитство а просто защото харесвам опастностите ти как мислиш ще доидеш ли с нас... Аз ще те защитавам с животат си ако трябва.Каза Ерагон и я погледна в красивите и очи....
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:15 pm

-Аз също съм от Лондон!Можем да си идваме на гости през ваканцийте.-каза Теа усмихната.Сега гледаше ту Ерагон,то Чо,ту храната си.Теа се чувстваше зарадвана и също така особено притеснена.
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:16 pm

може ли и аэ да дойда ерагон
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:17 pm

Теа не знаеше какво да каже.Последното изречение,което отрони Ерагон,бе също толкова смело,колкото и зашеметяващо.Теа се съвзе.
-Да,ще дойда.-каза тя.Показа увереност.
-Ще дойда и ще разберем какво става там.-добави Теа и погледна Ерагон уверено.
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:18 pm

-Разбира се Чо ела, но трябва да бъдем много внимателни. Каза Ерагон и гледаше ту Теа ту Чо. беше много щастлив
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Sponsored content





Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на Хафълпаф
Върнете се в началото 
Страница 1 от 28Иди на страница : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Масата на Грифиндор
» Масата на Рейвънклоу
» Масата на Слидерин
» Часовника на Хафълпаф
» Часове по летене с Хафълпаф

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Първи Етаж :: Голямата зала-
Идете на: