Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тоалетната на стенещата Миртъл

Go down 
+4
Ерагон Феникс
Теа Нар
nii4eto77
Albus Dumbledore
8 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeНед Дек 21, 2008 10:54 pm

Тоалетната на стенещата Миртъл се намираше на втория етаж.Тя не работеше от години.Обитраваше я призрака на Миртъл,която беше малко докачлива.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:24 am

миртъл там ли си??
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:46 am

Професор Дъмбълдор и още няколко учители влязоха в тоалетната.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:47 am

Теа се обърна рязко.
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:49 am

джини влезе и ги видя и замръзна като статуя
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:51 am

Ерагон влезе след тях...
-Намерихте ли ми кесииката с галеоните. Бързо каза той....
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
harry_potter_7771

harry_potter_7771


Брой мнения : 191
Join date : 24.12.2008
Age : 47
Местожителство : Лондон, Англия

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:52 am

Професор Брадшоу беше шокиран като видя двете първокурснички.Той извика:
-Теа, Джини.Какво правите тук.Тази тоалетна е затворена отдавна, не може да идвате тук.Дано да имате добро обяснение...
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:53 am

-Хмм..Сигурен ли си,че си я оставил тук?Може би е в общата стая на Грифиндор..-каза Теа замислено.
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:53 am

Миртъл моля те излезь трябва да говорим с теб-каза Дъмбълдор
СЛед малко от една от кабинките се показа призрака ма Миртъл.Беше седефенобяла,със големи очила ибеше тъжна както винаги
-Какво искате професоре?-попита Митръл
-Ами чудех се дали случчайно не знаеш какво има на третия етаж?-попоита директора и я погледна над рамките на очилата си с форма на полумесец.
-Не!-кресна Миртъл-Въобще не ме имтересува и не исакм да знам какво има там.През последния месец съм в депрессия и не съм излизала отттук ното има намерения да излизам и следващия месец!!!
-Е добре тогава ще те оставяме-каза Дъмбълдор и той и учителте отидха в учителстката стая.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:53 am

Ерагон погледна директорът право в очите без да примегва все едно гледаше Хипогриф...
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:54 am

-Да професоре..-каза бързо Теа.
-Ерагон си бе оставил кесииката тук,и ние дойдохме да я търсим,защото някой щеше да я открадне.-каза Теа.
Върнете се в началото Go down
Emma Watson

Emma Watson


Брой мнения : 144
Join date : 10.01.2009
Age : 29
Местожителство : Хогуортс

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:55 am

Професор Уотсън влезе в тоалтената на Стенещата Миртъл
-Какво правите тук Попита тя учениците. Тази тоалетна е затворена.
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:55 am

-Няма нищо професор Братщоу.Оставете ги.Може да влизат тук но за съжаления ще намерят само гнева и оплакванията на миртъл-каза Директора закачливо.Е да тръгваме-каза Дъмбълдор.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:56 am

-Търсим кесииката с галеоните ми.... Каза ЕРагон гледаики професора право в очите...]
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:57 am

Теа стоеше замръзнала,сякаш някой й направи "Дуро" на нея.
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:58 am

професоре нали няма да ни накажете-каза джини с наводнени очи
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:59 am

-Добре хаиде да отидем в голяата зала....Каза Ерагон
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:59 am

-Е оставяме ви да я търсите каза Дъмбълдор и лекосе усмихна.СЛед това професорите излязоха.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 12:01 pm

Теа си пое дъх,веднага щом учителите излязоха.Тя огледа наоколо подозрително и последва останалите във залата.
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 12:13 pm

миртъл иэлеэ моля те
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 12:15 pm

миртъл трябва да поговорим
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 12:25 pm

Теа влезе в банята и въздъхна.
-Миртъл!!Искам да те питам,какво е да си мъртва?-попита Теа високо.Изведнъж мивките започнаха да откачат.Тоалетната се напълни с вода и Теа вече цопкаше.
-ПАК ЛИ ВИЕ?!-разкрещя се един писклив глас.Теа се усмихна.
-Защо се усмихваш?Да не би да си..Луда?-попита Миртъл вече по-спокойно и се засмя тихо.
-Не,не съм.Просто те разбирам.-каза Теа с усмивка.
-Как така ме разбираш?АЗ СЪМ МЪРТВА!-изкрещя ядосано Миртъл.
-Това че си мъртва,не значи че нямаш чувства.-отговори Теа,със същия спокоен тон.Миртъл не отговори.
-Миртъл..Във онази стая,има нещо,което не само може да се окаже смъртоносно,но и може да убива.Знам,дълбоко във себе си,че ти не искаш това..Нима искаш другите да са нещастни?Искаш,заради себе си,да накажеш невинни?-попита Теа искрено.Миртъл ту се ядосваше,ту се успокояваше.
-НЕ Е МОЯ ВИНА ЧЕ СЪМ УМРЯЛА!-разкрещя се Миртъл.
-А искаш ли да стане твоя вината,че другите са мъртви?-попита Теа.Везните се накланяха във нейна полза.
-Аз..Искам само хората да ме харесват..Всички само минават от тук..Наричат ме "Стенещата Миртъл,"Нещасната Миртъл"-каза Миртъл.Изглеждаше,че тя щеше да се разплаче скоро.
-Моля те,Миртъл..Аз те харесвам..-каза Теа с усмивка.Миртъл се приближи и я погледна.
-Само така казваш,за да ти кажа какво има вътре.-измрънка тя сърдито.
-Не Миртъл.Приятелството се гради от вярата във другия човек.Повярвай ми.Аз ти вярвам.-каза Теа,гледайки я право във очите.
-Аз..-Миртъл изстена нещо и се разплака,ехото се чуваше чак до Залата.Теа се усмихна.
-Добре...Спомням си..Едно голямо,лигаво нещо.То ме погледна и тогава...Умрях.-каза Миртъл,подсмръчайки.Теа се замисли.
-От къде идваше това нещо?-попита тя.Миртъл се обърна към мивките.
-Точно..ей-там..-каза тя и посочи мивките.Теа погледна натам,и после погледна към Миртъл.
-Ами знаеш ли какво има на 3-тия етаж?-попита Теа.
-Незнам...Видях че онзи ден,много учители влязоха там.Имаше някой,който носеше някакво растение,но не го знам какво беше..-измрънка Миртъл.Теа въздъхна отчаяно.
-Споменаха за някакъв камък..-иззмрънка Миртъл.
-Добре..Благодаря ти Миртъл.-каза Теа и се усмихна.Протегна се и докосна ръката на Миртъл.После излезе от банята.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 2:02 pm

Теа влезе във женската тоалетна и просто седна на пода.Тя си извади пръчката и въздъхна отново.
-Лумос....Нокс...Лумос...Нокс..-викаше Теа тихо.Тя ту правеше светлина,то я изгасяше.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 2:05 pm

-Ще отида на третия етаж и ще видя какво е останало там.-каза наглас Теа.
-Теа..Ако умреш..Ще ме научиш ли как да правя светлинки..?Много ще се забавляваме.-каза Миртъл малко злобно.
-Да..Разбира се ,Миртъл.-каза Теа.От какво да умре?Там няма нищо.Тя излезе.
Върнете се в началото Go down
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 2:07 pm

Ерагон видя блещукането от пръчката на Теа и каза:
-Справяш се страхотно...След това отиде до нея и я хвана за ръката...
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Sponsored content





Тоалетната на стенещата Миртъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тоалетната на стенещата Миртъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Втори етаж :: Тоалетната на стенещата Миртъл-
Идете на: