Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тоалетната на стенещата Миртъл

Go down 
+4
Ерагон Феникс
Теа Нар
nii4eto77
Albus Dumbledore
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 7:41 pm

Теа дойде бавно,със полу отворени очи и падна на земята.
-Миртъл..-изстена Теа и пусна пръчката си.Миртъл се появи почти веднага.
-Оо..Теа!Изглеждаш..ужасно!-каза Миртъл,гледайки как Теа диша трудно.
-Б-благодаря ти,Миртъл..-измрънка Теа.
-Е?Защо си тук?-попита Миртъл.
-Исках да те питам...Да си виждала нещо необичайно тези дни..?-попита Теа задъхана.Чувстваше как въздухът не й достигаше.
-Ами..Освен теб,мисля че не.-каза дружелюбно Миртъл и се усмихна.
-А..ами...във гората...да си видяла някого..да използва...многоликовата отвара?-попита Теа,вече кашляйки леко.
-Ами..Мисля че да..-измрънка Миртъл.
-А..а сега..Къде е..?-попита отново Теа,вече свивайки се на земята.
-Онова нещо чу аврорите и пусна отварата..Тогава,на следващия ден дойде едно момче и взе отварата,но паякът го ухапа и той я пусна.-каза Миртъл.
-..к-къде..?-попита Теа,дишайки със всичка сила.
-Мисля че я остави до някакво дърво..Незнам,наистина!!НЕ СЪМ БИЛА ТАМ!!САМО ПОГЛЕДНАХ!!Мисля че дървото се движише..-каза Миртъл,със злобна усмивка.
-Б-благпдаря..миртъл..-измрънка Теа със слаба усмивка.
-А...Анапнео!!-извика със всичка сила,но нямаше глас.За щастие,светна светлинка и отново Теа дишаше свободно.Но тя не можеше да се изправи..
-О..не...-измрънка Теа и се отпусна на студените плочки.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 7:48 pm

Теа се огледа и видя че Миртъл я няма.
-Ще лазя ако трябва,но трябва да се прибера..!-помисли си Теа и..започна да лази.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 7:50 pm

Теа видя че не стига до никъде и спря.
-Е..поне знам къде е отварата...Дано някой ме намери преди зимата..-измрънка Теа и погледна тавана на тоалетната.
Върнете се в началото Go down
Emma Watson

Emma Watson


Брой мнения : 144
Join date : 10.01.2009
Age : 29
Местожителство : Хогуортс

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 7:50 pm

Ема видя Теа на земята в тоалетната на Миртъл.
-Какво правиш тук Теа -попита птитеснено учитлката и и помогна да стане от земята .Ще те заведа веднага в болничното крило.Каза Професорката.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 7:52 pm

Теа видя че някой я носи и се почуства удотлетворена.Тя се отпусна и затвори очи.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 10:59 am

Теа влезе куцукайки.
-Миртъл?Миртъл,тук ли си?-попита Теа.Този път Миртъл не се появи.
-КОЙ МЕ БУДИ ТОЛКОВА РАНО!!!!РАЗКАРАЙ СЕ!!!-някой изкрещя с писклив глас.Теа веднага излезе.
-Добре...Просто исках да я питам дали е същата,но пък сега ще я пробваме заедно със всички.-помисли си Теа усмихната и отново се върна във болничното крило.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 8:34 pm

Теа влезе и завари Миртъл до мивката.
-Здравей Миртъл..-измрънка Теа и отиде до мивката,точно до Миртъл.
-Оо..здравей Теа..изглеждаш..по-добре от вчера...сега си само грозна..вчера беше ужасна.-каза Миртъл и се присмя тихо.
-Благодаря,Миртъл..-измрънка Теа както обикновено и пусна чешмата.Водата текна и Теа си плисна лицето.
-Какво има?Да не си сънувала кошмар?-попита Миртъл подигравателно.
-Не..по-скоро едно голямо,дебело нищо..Никога не съм сънувала нищо..-измрънка Теа и отново се плисна в лицето.
-Аха..И...защо?-попита Миртъл.
-Защото ми дадоха приспивн..приспивателна отвара..незнам как се казва точно..-отговори Теа.Миртъл отново се изкикоти.
-Как съм гладна...Миртъл,ще дойдеш ли с мен до кухнята?-попита Теа,обръщайки се към Миртъл.
-Аз искам да съм тук...нямам желание да идвам.-отговори Миртъл.
-Добре тогава...довиждане..-каза й Теа и излезе..
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 8:36 pm

теа връщай се в болничното отделение-каза чо
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 10:38 pm

Теа влезе със Хари под мантията Невидимка и се огледа.След като нямаше никого,тя реши,че вече не и трябва мантията и излезе изпод нея.Чуваше се хълцане,и Теа предположи че Миртъл плаче.
-Миртъл?-попита Теа.Миртъл се появи.Тя се носеше из въздуха като перо.
-Миртъл,искам да те попитам..Къде точно видя нещото,което те уби?-попита Теа.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 10:41 pm

Хари и Теа влязоха в Тоалетните, свалиха мантиата и Хари викна...
- Миртъъл....Тук ли сиии ????
-КОЙ МЕ ПРИТЕСНЯВА ТОЛКОВА КЪСНО???
-Миртъл ние сме..-каза Хари
-О вие ли сте били....Е какво искате
- Амии... искахме да те питамеее, как точно умря- каза Хари молко по- тихо
Миртъл се разплака неистово....
- ВИДЯХ САМО ОГРОМНИ ЖЪЛТИ ОЧИЙЙ- каза миртъл, като отлетя и се заби в една от тоалетните.....


Последната промяна е направена от DaRcKnEsS4uU на Вто Фев 10, 2009 10:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 10:43 pm

Миртъл отново се разплака и излезе от тоалетната.Теа се отврати,защото водата от тоалетната току що падна на обувката й.Миртъл посочи една от кабинките и започна да говори.
-Ето..тук..точно в тази кабинка..аз се криех от едно момче от Слидерин,защото ми се подиграваше за очилата..И изведнъж чух едно друго момче да говори на един странен измислен език.Аз помислих че отново е онзи идиот,които ми се подиграваше,излязох от кабинката и извиках "Махай се!"..И тогава..умрях..-каза Миртъл.Теа погледна Хари учудено.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 10:44 pm

- Да, Теа това е....- каза Хари молко радостно- Само Базилискът има големи жълти очи, значи това е то....... Чудовището от "Стаята на Тайните" е Базилиск.....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 10:47 pm

-Но тогава онова момче със странния език явно е бил предишният Наследник на Слидерин..Говорил е със Базилискът!-възкликна Теа.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 10:51 pm

Теа изведнъж потръпна.Тя погледна Хари уплашено.
-Но...ако Миртъл е умряла тук..и ако наследникът на Слидерин е насъсквал змията тук..И ако змията идва от стаята на тайните..тогава...-Теа отново замълча.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 10:54 pm


- Да Теа нали то е там и се пуска от всеки наследник, за да очисти училището от мъгалокръвни, нали така пишеше в книгата......И Базилискът може да се управлява само от наследника.....
- Но въпросът е кой е овори стаята на тайните сега????
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 10:56 pm

-Незнам..-каза Теа замислено.Това беше най-големият въпрос..Макар че въпросът "Кога ще умра?" също беше от значение.
-Хари...според теб...какво ще стане с мен?-попита Теа притеснено.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 10:59 pm

- Незнам Теа мисля, че трябва повече да се пазиш и почти да не ходиш никъде сама.....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 11:01 pm

Теа въздъхна.
-Очакваше се..-измрънка тя и се приближо до мивките,да се намокри с вода,защото всички тези неща я уплашиха.Тя завъртя кранчето,но водата не излезе.
-Странно..-измрънка тя и отново опита да пусне водата,но колкото и да въртеше,дори и капка вода не излизаше.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 11:08 pm

И Хари отиде до чешмите и каза- Странно защо ли няма вода????
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 11:13 pm

-Както и да е...явно Миртъл е направила нещо..-измрънка Теа и се отдалечи от чешмите.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 11:14 pm

-Лека нощ,Хари..-измрънка Теа и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 11:22 pm

- Лека нощ Теа- каза Хари зави се с мантията не видимка и се запъти към "Общата стая"....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 7:55 pm

Теа влезе във женската тоалетна и се огледа.Нямаше никого и беше необичайно светло..Беше също така и много студено.
-Дано не умра тук.-каза Теа на Хари леко отвратена и отново се огледа.Беше влажно и хлъзгаво.
-Перфектно място за базилиск..-помисли си Теа.Тя се приближи до чешмите и пусна водата.Отново нямаше вода.
-Чудя се къде отива всичката тази вода?-попита Теа наглас замислено.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 7:59 pm

Хари погледна пода и видя че по пода има много вода....
- Аз може би знам от къде идва, Теа- каза Хари като леко се усмихна и посочи Миртъл кацнала на един прозорец....
- Май Миртъл прекалено много се забива в толетните- каза Хари и отново се засмя....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 8:01 pm

-Да,наистина..-каза Теа и се усмихна.Тя се огледа за последен път.
-Хайде Хари,да отиваме във Голямата Зала..Тук е доста тихо..-каза Теа и излезе.
-Тук става нещо странно..-помисли си тя.Целия замък беше толкова тих..Може би нападенията вече са започнали?Не,не това не е възможно!Теа пое по коридора и се запъти към Голямата Зала.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетната на стенещата Миртъл   Тоалетната на стенещата Миртъл - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тоалетната на стенещата Миртъл
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Втори етаж :: Тоалетната на стенещата Миртъл-
Идете на: