Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Масата на Хафълпаф

Go down 
+8
SwEeT_KiSs
Emma Watson
Rosalie Hale
Ерагон Феникс
simon4eto_97
Теа Нар
Imaginary ..
Albus Dumbledore
12 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
АвторСъобщение
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeНед Мар 15, 2009 7:59 pm

хари успя да каже джини
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeНед Мар 15, 2009 8:04 pm

Хареи видя, че Джини отново изподна в безсъзнание, но трябваше да я заведе в Болничното крило... А той не можеше да измагиосва носилки, както Дъмбълдар и за това я вдигна на ръцетеси и се запъти кам изхода на залата.... Излезе и се запъти заедно с нея към Болничното крило...
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeСъб Мар 21, 2009 8:27 am

Теа влезе в голямата зала със метла в ръка.Тренираше няколко дена летене и сега беше готова за дългоочакваното пътешествие.Оставаше само Ерагон да дойде..Не можеше да тръгне сама,защото той ще я подозира и накрая ще тръгне да я търси,което значи много учители намесени в това..Тя седна на масата и зачака да дойде..
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeСъб Мар 21, 2009 10:38 am

здрасти теа-каза джини опитвайки се да изглежда щастлива
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeСъб Мар 21, 2009 11:02 am

Теа чу някой да идва зад нея и преглътна.Тя бързо се обърна и си насочи пръчката към..
-Джини!-Теа беше изумена.Тя си прибра пръчката и прегърна Джини.
-Джини,къде беше..тоест,аз къде бях..-помисли си тя и се усмихна леко.И двете се преструваха на щастливи..
-Ъмм..как си?-попита я Теа и бързо сурна метлата под масата преди Джини да я е видяла..
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 23, 2009 10:15 pm

Теа отвори вратите и влезе.Те скръцаха тихо и въпреки това изглеждаше шумно във празната зала.Тя се наведе и извади метлата си от там.После се запъти към Нужната стая отново..
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 7:42 pm

Теа въздъхна и влезе в залата.Тя седна на масата и просна главата си на една празна чиния.Дори не забеляза че Хари беше тук.Тя си затвори очите и се замисли за случилото се.
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 7:44 pm

какво става теа-попита джини
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 8:20 pm

Хари последва Джини до масата на Хафълпаф и видя, че и Теа е там, той седна и до двете....
- Здравей Теа, как си изглеждаш леко унила а също и ти Джини...- каза Хари, като се обърна и към нея....
- Какво е станало и с двете ви ???- каза Хари, въпреки, че той се чувстваше сто ръти по- зле от тях, но го прикриваше много добре а също таща и не биваше да отхвърля проблемите и на двете, а те не бяха никак малки, затова се стараеше да се държи еднакво с всички....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 8:26 pm

Теа стана веднага от масата.Тя вече седеше като нормалните хора и гледаше леко изморено.
-О,ъмм..не спах..-измрънка тя и погледна празната си чиния.Не й се ядеше много-много.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 8:33 pm

Хари бе леко учуден от изненадващата реакция на Теа....
- Чее... как така???... тоест какво има очевидно е, че нещо те мъчи....- каза Хари леко притеснен, а маскировката на доброто му настроение взе да пада....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 8:50 pm

Теа бръкна в джоба си.Чудеше се колко ли трае една хартия ако я заровиш в земята?
-Ето..-каза тя и подаде писмото на Хари.Чуваше как той четеше чу на глас ту на ум.

Писмото:
Теа,аз съм!Твоята баба!Знам,че не пише от кого е,но трябва да се пазим от Него!Ужасни неща се случват в Лондон!Един мъж беше атакуван от диментор и всички са объркани!Нар,аз ги видях!Родителите ти умеят магията!Дядо ти ми призна,че и той е магьосник..Те не са мъгъли!!Лъгали са ме толкова много време..Собствената ми дъщеря..Нар,трябва да ми повярваш!!Аз ги видях със собствените си очи!Вчера отидох до магазина да купя яйца за да ти направя малко крем-карамел но тогава я видях..Силвър,майка ти,контролираше един диментор..Не,не..Не го контролираше,тя държеше котка в ръцете си,за да не я атакува диментора..Той остави продавача във магазина празна черупка!Знам,че е объркващо и ужасно,но трябва да те предупредя..Те са се присъединили към Него..Ще Го върнат към живот!Министерството на Магията ни съобщи,че са видяли родителите ти да зашеметяват няколко служителя точно пред очите им!Те са се магипортирали и са избягали!Сега,като четеш това,министерството ни държи и иска повече доказателства,че не сме замесени..Ще напуснем министерството и ще се преместим да живеем другаде..Съжалявам,Теа Нар!!Съжалявам,мило мое детенце..Не исках да става така,но сме прекалено слаби..Невинни,до доказване на противното..Родителите ти са станали смъртожадни!!Не плачи,Нар..Ние те обичаме,и където и да сме,винаги ще те подкрепяме и ще бъдем до теб духом..Пази се,Теа Лигери Нар!


-Получих го от непознат..незнам дали е вярно но..нещо ми казва че това е истина..-измрънка Теа замислето.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 9:03 pm

Когато Хари погледна Теа, след като прочете писмото, сякаш бе видял дименто и Базилиск да се преближават еднавременно...
- Н-н-ооо.... как т-така..... тоест кой ще се завърне на власт????...... Волдемор ли....- попита Хари лека обезпокоен и някой ученици се бяха обърнали кратко към него, но той бе чувал само веднъж за него и никой не му беше обяснил, какво точно се бе случило онази вечер....
- Д-диментори... но родителите ти ....са в опасност Теа.... трябва да направим нещооо.....- каза Хари като маскировката на добрато му настроение изчезна на пълно и сега той изглеждаше тока сякаш дименто е изпил родостта му....
- М-мисля, че и аз трябва да ти покажа нещо.....- тогава Хари извади от джоба на мантията си един обгорен пергамент...
- Първо реших да го изгоря, но после се отказах и реших да го запазя.....- Теа разгърна писмото му и се зачете....


Хари съжеляваме, че трябваше да ти го съобщим в писмо по такъв начин, но така решихме с баща ти, че ще бъде най- добре....( или баща ти и майка ти до момента, в който ще порочетеш това)....НИЕ НЕ СМЕ ТВОЙТЕ ИСТИНСКИ РОДИТЕЛИ....ХАРИ... много съжеляваме и знаем, че тази новина много ще те разтрой... Истинските ти родители бяха убити от един зъл магиосник..... на имее....на имее....Волдемор....А аз съм сестрана майка ти всъщност ние сме твой...леля и вуйчо, Харии...А всъшност чичо не ти е чичо а твоят истински кръстник се казва Сириус Блек и е в Азкабан....А ти си много известен в магиьосничиският свят.....Знам, че постоянно ме питаше от къде е тозибелег на челото ти и ние постоянно те лъгахме, че е от автомобилна катастрофа...(в този миг Хари си спомни, че виждаше само една ярко зелена светлина и че явно е била от някякво проклятие)...- Хари продължи да чете- Ние сме просто обикновени хора (мъгъли) а, не магиьосници...
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 9:13 pm

Теа прочете писмото отново през редове.Не може...това да се случва наистина..много й се искаше да сънува,но..
-Т-това..няма как да е вярно за В-в-в...-Теа не можа да изговори името.Ето че и в писмото на Хари и в писмото на Теа е потвърдено това..
-Х-хари..осъзнаваш ли че..Ти,Джини,аз и Ерагон сме..сами?..Без..р-р..знаеш какво..-измрънка тя тихо.Всъщност нейните родителите бяха там..само дето са смъртожадни.
-Съжалявам..не трябваше да повдигам тази тема..-прошепна тя и се спогледа.
-Не мога да повярвам че съм толкова глупава..-помисли си тя и въздъхна.
-Може би..всичко свърши..-измрънка тя отчаяно.Нещата изглеждаха толкова безнадеждни..
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 9:21 pm

- Не..Теа не си... никой не е... никой от нас не е виновен за всичко преживяно до сега....- каза Хари, като се изправи и той.....
- Нооо...все пак искам да те питам нещо.....- каза Хари малко смутен...
- Вярно ли е, че съм бил известен в магьосничестият свят, чак толково колкото пише в писмото....Ии-и-и-имам предвид да ли си чувала за мен, преди да се запознаем......- Хари каза всичко това и му идваше до потъне в земята от срам, но все пак трябваше да знае истината....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 9:27 pm

Теа погледна изумено Хари.Как може да не знае?
-Ъмм..Хари..Ти си по-известен и от Гилдрой Локхарт..Тоест..Целия магически свят знае за теб.Че ти си..момчето-което-оцеля..Къщата на родителите ти се е превърнала в светилище за вечето хора във селото Годрикс Холоу.Там са живяли родителите ти.Ти,Хари,си първият човек който оцелява след среща с ти-знаеш-кой..Ти си жива легенда..-Теа говореше замръзнала на едно място,вперила поглед в очите на Хари.
-Дори и мъгълските деца знаят за теб,Хари.И аз знам..доста неща..-добави тя.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 9:36 pm

Хари погледна като ударен от мълния Теа, а после веднага си седна обратно на мястото си подпирайки се на масата.....
- "Момчето, което о-оцеля"...- промълве Хари с още по- изумен, учуден и стреснат поглед... Та, Теа знаеше повече за него, отколкото и самият той....
- П-по- известен от Гилдрой Локхарт...- повтори още веднъж Хари потресен... и погледът му се вцепени....
- А-а-а..... от....от....от....от него ли е този белег????- попита Хари ката повдигна бритона си, който го скриваше.....Имам предвит Волдемор.....
- А-а-а..... какво е станало с ....с.... него???- попита Хари тихо.... не бе сигурен да пита, точно Теа за такива неща....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 9:40 pm

Теа се замисли и въздъхна.Труден въпрос..
-Никой не знае със сигурност..просто тази нощ изчезнал..някои мислят че вече е мъртъв,но други още вярват че е жив и е тук,въстановявайки си силите..-измрънка тя замислено.
Върнете се в началото Go down
D@RcKnE$$4uU

D@RcKnE$$4uU


Брой мнения : 567
Join date : 10.01.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 9:50 pm

- Ж-жив... спотайва се...- повтори Хари още един път....
- Значи нещо в мен, го е препънало оноя нощ....- каза Хари като се опитваше да подреди нещата в главата си.....
- И... да си възтановява силите...ноо...- Хари млъкна после без да изка, случайно погледна към часовника и видя че вечерният час е минал отдавна...
- Е.....Теа благодоря много за изяснинието но мисля, че вече трябва да тръгваме...- каза Хари, като стана и се запъти кам изхода.....
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeПон Мар 30, 2009 9:58 pm

-Да..чакай малко..да не би да каза..вечерния час?-Теа погледна часовника и видя часът.
-ААА!!!!ПОЧТИ ЕДИНАДЕСЕТ Е!!КАКВО ДА ПРАВЯ?!-Теа си пое дълбоко въздух.
-Да..ще се прибера..на топло..в общата стая..-Теа отново погледна часовника и се паникьоса още повече.Тя побягна към вратите но се спъна някъде и без да иска падна и си удари рамото в земята.
-Ауч..ауч..ДА ТРЪГВАМ!-тя се извини на портретите,които беше събудила и тръгна към общата стая.
Върнете се в началото Go down
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeВто Мар 31, 2009 7:13 pm

и м....м.моите родители умряха заради волдемор-каза джини и се разплака
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeВто Апр 28, 2009 8:02 pm

чо влезе и зачака найт да дойде
Върнете се в началото Go down
deathnotefan

deathnotefan


Брой мнения : 32
Join date : 16.04.2009

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeВто Апр 28, 2009 8:07 pm

Найт изтича до голямата зала и се огледа.Беше пусто..прекалено пусто.Макар че все още слидеринците бяха на масите си,някой грифиндорци преговаряха,рейвънклоуците пишеха домашни а от Хафълпаф беше само Чо и някой други момичета.
Върнете се в началото Go down
simon4eto_97

simon4eto_97


Брой мнения : 372
Join date : 29.01.2009
Age : 27

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeВто Апр 28, 2009 8:09 pm

ела каза чо нищо че не си от хафълпаф дъмбълдор няма нищо протиф и пробута пред найт ястието
Върнете се в началото Go down
deathnotefan

deathnotefan


Брой мнения : 32
Join date : 16.04.2009

Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitimeВто Апр 28, 2009 8:13 pm

-Ъмм..ок.-отговори кратко Найт и седна.Тя започна да оглежда храната заинтересовано сякаш не я е виждала преди..Поне не такъв вид..
-Странно..-помисли си тя като докосна храната.Тя все още беше топла.Найт изведнъж си беше задържала пръста на храната и се опари.Тя го лапна и после започна да оглежда залата...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Масата на Хафълпаф - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф - Page 27 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на Хафълпаф
Върнете се в началото 
Страница 27 от 28Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
 Similar topics
-
» Масата на Грифиндор
» Масата на Рейвънклоу
» Масата на Слидерин
» Часовника на Хафълпаф
» Часове по летене с Хафълпаф

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Първи Етаж :: Голямата зала-
Идете на: