Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинета на Директора

Go down 
+3
harry_potter_7771
Теа Нар
Albus Dumbledore
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 2:44 pm

Е Ерагон за какво исакше да поговорим.Започни първи-каза кротко Дъмбълдор.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 2:47 pm

Вижте професоре защо не ни се доверите поне малко и не ни кажете защо пазите 3-етаж нали махнахте камъка..
Ерагон зачака да чуе какво има да му казва директорът...
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 2:50 pm

Ерагон Феникс написа:
Вижте професоре защо не ни се доверите поне малко и не ни кажете защо пазите 3-етаж нали махнахте камъка..
Ерагон зачака да чуе какво има да му казва директорът...

Ерагон онова рестение все още е там защото професор Уорсън все още не е имала време да го махне.Тя има грижата за него,затова то е още там.Щом се освободи ще го махне.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Ерагон Феникс

Ерагон Феникс


Брой мнения : 341
Join date : 22.01.2009
Age : 30
Местожителство : Лондон

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 2:58 pm

-Добре професоре за сега оставяме нещата тъка но ще държим 3-етаж под око...
а сега ако ме извините....
И Ерагон излезе от кабинета на професора оставяики го леко учуден но ни доста горд от учениците си...
Върнете се в началото Go down
http://the-best-playboy-ivan.piczo.com
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 3:01 pm

извинете че се намесвам но........професоре сигурен ли сте че няма някой да се опита да го открадне дори и да е в никалас фламел
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 3:16 pm

Ами разбира се!Николас е достатъчно мъдър и силен магьосник.Вече е на повече от 600 години.Той ще се справи по-добре със защитата от вас.Все пак той е мъдър могъщ магьосник а вие сте първи курс и още не сте овладели достатъчно умения,за да се излагате на такава опастност като защитата на камъка.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 6:09 pm

След като прочете писмото,че ученичка е чула че някои не стреми да открадне Философскя камъм директора веднага се зае да пише писмо до министъра на магията:

"Уважаеми господин Министър,

Имам тревожни новини.Знаете че тази година Филосовския камък се пази в Хогуортс.Но ученичка е чула разговор в забранената гора,според които някои се опитва да го открадне.Затова ви моля да предприемете мерки и да изпратите всички аврори и служителите от отдел "Охрана и магически ред" в гората още тази вечер.Трябва да я претърсят цялата.А аз днес или утре ще върна обратно камъка на Николас Фламел.Той ще знае как да го опази.Отогворете незабавно.

Албус Дъмбълдор"

След това отиде и го привърза към крачето на феникса Фоукс.
-Фоукс отнеси го на министъка незабавно-каза Дъмбълдор.
След това Фоукс избухна в пламъци и изчезна.Дъмбълдор остана да чака отговора.


Последната промяна е направена от Albus Dumbledore на Съб Яну 31, 2009 12:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 6:30 pm

Фоукс изведнъж се появи.На крачето и беше завързано писмо.Дъмбълдор го взе и зачете:

"Албус,

това са наистина тревожно новини.Но в 18:40 пред портите на Хогуортс ще пристигнат всички аврори и служителите от отдел "Охрана и магически ред",които веднага ще се заемат с претърсването на гората.Ако има някой там няма как да ни се изплъзне.Благодаря ти за бързото реагиране.

Министъра на магията"


След това ДЪмбълдор излезе от кабинета си за да изчака хората от министерството.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 12:43 am

-Директова се върна в кабинета си късно през ноща.Беше останал за да си поговори с другите учители в учителската стая,След това се качи по стълбите на по-горното ниво и влезе в жилището си.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Imaginary ..

Imaginary ..


Брой мнения : 81
Join date : 29.01.2009
Age : 28
Местожителство : В света на мечтите ..

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 2:42 pm

Сандра почука на вратата на кабинета и още преди да й беше отговорено влезе.
- Професоре! Професоре! - завика момичето. - Ъъ .. трябва веднага да се явите в болничното крило, случило се е нещо лошо! Моля ви! Другите имат да ви разказват много! - Александра беше много задъхана и едвам, едвам се разбра какво казва. Тя се огледа и тогава осъзна, че Дъмбълдор го няма. Алекс седна на един стол и зачака. Трябваше да го изчака.. трябваше да им помогне.
Върнете се в началото Go down
http://www.bubsity.deviantart.com
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Брой мнения : 205
Join date : 22.12.2008
Age : 46
Местожителство : Форкс,Вашингтон

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 2:47 pm

Розали Хейл влезе в кабинета на Дъмбълдор да говори с него и тогава видя Александра да седи там разтревожена:
-Здравей какво има?-попита тя
Върнете се в началото Go down
Imaginary ..

Imaginary ..


Брой мнения : 81
Join date : 29.01.2009
Age : 28
Местожителство : В света на мечтите ..

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 2:49 pm

- Ъъ .. нищо професоре, просто трябва да говоря с професор Дъмбълдор. - опита се да се усмихне Александра. - Става въпрос за .. за приятелите ми, ако въобще ме мислят за приятелка .. ъъ . .тези, които бяха в забранената гора. Трябва да му кажа нещо .. на Дъмбълдор!
Върнете се в началото Go down
http://www.bubsity.deviantart.com
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Брой мнения : 205
Join date : 22.12.2008
Age : 46
Местожителство : Форкс,Вашингтон

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 2:52 pm

Imaginary .. написа:
- Ъъ .. нищо професоре, просто трябва да говоря с професор Дъмбълдор. - опита се да се усмихне Александра. - Става въпрос за .. за приятелите ми, ако въобще ме мислят за приятелка .. ъъ . .тези, които бяха в забранената гора. Трябва да му кажа нещо .. на Дъмбълдор!

-Дъмбълдор скоро няма да се появи скъпа поне така мисля,има работа!
Върнете се в началото Go down
Imaginary ..

Imaginary ..


Брой мнения : 81
Join date : 29.01.2009
Age : 28
Местожителство : В света на мечтите ..

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 2:55 pm

- Няма значение. - каза решително Сандра. - Вижте, аз не бях до тях точно тогава, когато щяха да измрат всичките. - тя замълча за миг, но после продължи. - Дължа им го, поне това .. - Алекс се усмихна. - Вървете професоре, сигурно имате много работа. Аз ще се оправя, не бързам за никъде.
Върнете се в началото Go down
http://www.bubsity.deviantart.com
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Брой мнения : 205
Join date : 22.12.2008
Age : 46
Местожителство : Форкс,Вашингтон

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 3:01 pm

Imaginary .. написа:
- Няма значение. - каза решително Сандра. - Вижте, аз не бях до тях точно тогава, когато щяха да измрат всичките. - тя замълча за миг, но после продължи. - Дължа им го, поне това .. - Алекс се усмихна. - Вървете професоре, сигурно имате много работа. Аз ще се оправя, не бързам за никъде.

-Ами добре,но трябваше да повикате някаква помощ!Щом ми нямате доверие няма нищо наистина е лошо,че Дъмбълдор го няма-каза притеснена тя и излезе
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 8:56 pm

-Професор Дъмбълдор се настани в кабинета си и зачака госпожица Теа Нар,която трябваше да дойде за първия си урок по оклумантика.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:00 pm

Теа застана пред вратата.Тя преглътна трудно.Виждаше онези проблясъци отново.
-Ах ти,малък нещастен..-помисли си Теа но бързо спря.Тя въздъхна.
-Добре..няма нищо лошо..всички са с мен..-каза си Теа и почука на вратата със треперещи ръце.
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:02 pm

-Влез-каза Дъмбълдор от вътре.Той седеше зад писалището си.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:05 pm

Теа усети как сърцето й подскокна от страх,когато чу гласът.Тя отвори бавно вратата и влезе.За щастие,всички светлини бяха включени а Албус Дъмбълдор я очакваше със неговата мека усмивка.
-Ъмм..добър вечер,професоре.-каза Теа.
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:07 pm

-Добър вечер госпожице Нар-каза меко директора.-Виждам че сте притеснена,но няма от какво да се страхувате.Моля седнете-каза той и и посочи един от двата стола пред писалището.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:09 pm

Теа седна послушно.
-Е..това е..-помисли си тя.
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:22 pm

-Е както знаете ще изучавате оклумантиката,за да можете да се противопоставяте на проникванията на Родолфус Лестранж.Оклумантиката е наука,която може да ви осигури защита на ума.Така ако я усвоите тези прониквания ще бъдат спрени.Господин Лестранж прониква именно във вашето съзнания,защото в успял да види само вас на първия учебен ден и е решил да ви направи съучастник.За щтастия на време разбрах какво става и затоваще предприемем мерки.Искам да ви предупредя че тези урооци ще бъдат много изтощителни.Е сега ще проникна в съзнанието ви за да разбера доколко можете да се съпротивлявате.Обикновенно аз си служа само безсловестни заклинания,но за да се ориентирате кога се опитвам,ще произнасям на глас.Е да опиртаме-каза директора вдигна магическата си пръчка и каза Легилименс.След това той проникна в съзнаниеото и и видя някакви откъслечни спомени от детството и.Тя почти не се съпротивляваше.
-Е добре.Сега за да можете да се съпротивлявате преди да се опитвам да проникна в съзнанието ви вие ще се опитвате да не чуствате нищо.Нито да си мислите за нищо свързано с Родолфус.Така вече ще можете да се защитите поне малко.Така след като се упражняваме ще свикнете да се съпротивлявате и когато той прониква в съзнаниетп ви ще можете да му се противопоставите.Е да опитаме.Сега се опитайте да не мислите за нищо и да чуствате нищо.Кажете когато сте готова за да се опитам да проникна в съзнанието ви.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:26 pm

Теа още беше леко зашеметена от първия път,когато професора проникна във ума й,но се съвзе бързо.
-Да мисля за нищо..-помисли си Теа и си пое дълбоко дъх.Тя трябваше да се успокои,за да не чувства нищо.Беше малко трудно,защото още беше паникьосана от всичко това.След още няколко поемания на дъх,тя се успокои малко и реши,че е готова.
-Готова съм,професоре.-каза тя и напълно се отпусна.Усещаше само леко потръпване на ръцете си и малък страх.
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:33 pm

Теа Лигери Нар написа:
Теа още беше леко зашеметена от първия път,когато професора проникна във ума й,но се съвзе бързо.
-Да мисля за нищо..-помисли си Теа и си пое дълбоко дъх.Тя трябваше да се успокои,за да не чувства нищо.Беше малко трудно,защото още беше паникьосана от всичко това.След още няколко поемания на дъх,тя се успокои малко и реши,че е готова.
-Готова съм,професоре.-каза тя и напълно се отпусна.Усещаше само леко потръпване на ръцете си и малък страх.

-Добре тогава.-каза директора вдигна магическата си пръчка и изрече меко "Легилименс"-и отново проникна в съзнанието на Теа.Той видя спомена,когато тя си тръгваше от дома на майка си и баща си и заминаваше при баба си и дядо си.Той усети малка съпротива.След това спря.
-Е това беше малко по-добре.Наистина като за втори опит беше добре.Когато проникна в съзнанието си трябва да се опитате да усетите какво виждам и да усещате какво правя.След това да се опитате да ме изолирате от спомените си и да не мислите и чуствате.След като се поупражняваме защитата на ума ви ще се заили и дори и да проникне през деня лесно ще мижете да го изолирате.Разрахте ли?Е как се чуствате?
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:34 pm

Теа си отвори леко очите.Усещаше как главата й се върти отвътре.
-Добре съм..-каза тя и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на Директора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на Директора
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Помещенията,където живееше Директора
» Кабинета на професор Хейл
» Кабинета на професор Брадшоу
» Кабинета на Проф.Вегас
» Кабинета на Мадам Тонкс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Кулите :: Кабинета на Директора-
Идете на: