Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard

След дълга почивка искам да опитам да възобновим нормалната дейност на форума.Ако има такива които искат да участват,ако възнамерявате сериозно да пишете във форума пишете в темата Дa отвори ли Хогуортс отново? намираща се в темата Важно
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинета на Директора

Go down 
+3
harry_potter_7771
Теа Нар
Albus Dumbledore
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:38 pm

Теа Лигери Нар написа:
Теа си отвори леко очите.Усещаше как главата й се върти отвътре.
-Добре съм..-каза тя и се усмихна.

-Добре.Е нека да направим малка почивка преди пак да се опитам да проникна в съзнанието ви.Кажете ми тези дни ималили сте нямамви ясно стряскащи видения?
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:41 pm

Теа се замисли.Беше трудно да мислиш,когато си замаян.Всичко беше наопаки в главата й.
-Ами..мисля че да..във общата стая,когато си лягах..забравих да пия от сънотворната отвара и тогава видях нещо..-каза Теа.
Върнете се в началото Go down
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:45 pm

Теа си пое дълбоко въздух и погледна нагоре без причина.После отново извърна поглед.
-Не беше стряскащо..беше един вид..странно.Бях във една полянка и видях майка ми.Тя ми каза да напусна Хогуортс,защото ме преследвали смъртожадните..-каза Теа замислено.
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:51 pm

-Добре нека сега да проникна в съзнанието ви за последен път тази вечер.Но искам да ви помоля когато проникна да ми казвате какво чуствате и какво усещате и да се опитате да ме отхвърлите.И да не се получи не се притеснявайте,нормално е все пак това е първия ни урок.Е добре да опитаме-и директора вдигна пръчката си-Легилименс-каза той и проникна св съзнанието и.
-Е кажете ми какво чуствате и усещате госпожице?
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 9:56 pm

-Наддигащо напрежение..-измрънка Теа трудно.Тя си стисна юмруците.Опитваше се да се защити,но сякаш нещо по-голямо я държеше и взимаше неща от нея.Беше безпомощно.От време на време напрежението намаляваше,но беше рядко.Теа се изтощаваше много бързо и започна да се предава.
-Още..малко..-помисли си тя.Усещаше как тази сила надделява.Чувстваше как професора е в съзнанието й.Тази непоносима тежест.Теа се изморяваше.Съпротивателните й сили отслабваха,но тя не спираше.
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 10:01 pm

-Е стига толкова за днес.Мисля че се уморихте и повече няма да прониквам в съзнанието ви.Усетих че се опитвахте да се съпротивлявате,което много ме радва.Е за днес стига.Ще ви пратя съобщение кога ще е следващия ни урок.А сега искам да ви помоля нещо.За да може защитата на ума ви да се засили и за да не ви притеснява Родолфус на съм искам всяка вечер преди да заспите да освобождавате ума си.Или с други думи да не мислите за нищо и да се опитате да не чуствате нищо.Така когато заспшите ума ви ще е защитен и съм сигурен че на следващия ни урок ще можете да се защитавате по-добре.Е това е за днес.А сега ви препоръчвам да изтичате в Голмата зала и да си вземете парче сладкиш.Сигурен съм че то ще ви върне силите и ще се почуствате по-добре.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Теа Нар

Теа Нар


Брой мнения : 1072
Join date : 07.01.2009
Age : 27
Местожителство : Лондон

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 10:03 pm

Теа се усмихна мило,макар че беше изморена.
-Добре професоре.-каза тя и застана пред вратата.
-Лека вечер.-добави тя и тръгна към Голямата Зала.
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 10:07 pm

-Лека вечер-каза Дъмбълдор кротко.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 7:20 pm

професоре аз говоря змиизки теа я ухапа паяк с отрова а аз чувам базилиск от стените а моите приятели се опитаха да го прикрият
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 7:21 pm

Профе4сор Дъмбълдор и Джини Уизли влязоха в кабинета .Профеосра седна зад писалището си а ученичката седна на един от столовете пред писалището.
-Е госпожице Уизли,за какво искахте да говорим?-попита директора.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 7:24 pm

nii4eto77 написа:
професоре аз говоря змиизки теа я ухапа паяк с отрова а аз чувам базилиск от стените а моите приятели се опитаха да го прикрият

-Разбирам-рече Дъмбълдор кротко-А само двете ли бяхте когато госпожица Нар е била ухапана?И къде я е нападнал отровния паяк?
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 7:38 pm

незнам професоре аз съм припаднала и незнам
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 7:43 pm

-Наистина това емного подозрително.Имам някои предположения,които могат да се потвърдят от едно посещение в Азкабан.Мисля че чуването на базилиск в стените и говоренето на змииски е в следствия от проникванетона Родолус Лестранж в съзнанието и на двете ви.МИсля че когато онзи път в нужната стая,когато той проникна в съзнанието на Теа и господин Феникс направи същото ,за да помеогне и вия бяхте там.Ако Родолфус по някакъв начи за момен е видял през очите на госпожица Нар какво става в стаята ви е видял и може да прониква и във вашето съзнание.Но мога да го твърдя едва след като ида в Азкабан.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 7:48 pm

това означава ли че може да прониква и в моето съзнание
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 7:52 pm

nii4eto77 написа:
това означава ли че може да прониква и в моето съзнание

Ами все още не съм сигурен.Ще ви кажа след като се върна от Азкабан.Мисля да тръгнаоще сега-каза ДИректора качи се по стълбите до жилището си сложи си черното пътническо наметало и каза:
-Е госпожице Уизли ще продължим с разговора след като се върна от Азкабан.Можете да слезете в Болничното крило,за да си починете.ЩЕ се върна колкото се може по-бързо.-каза директора и двамамта излязоха.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
nii4eto77

nii4eto77


Брой мнения : 555
Join date : 29.01.2009
Age : 29

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 7:53 pm

добре професоре
Върнете се в началото Go down
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 7:42 pm

Професор Дъмбълдор се разхождаше из кабинета си и размишляваше.Няколко ученици от Хафъппаф и Грифиндор чуваха съскане.Дали шапката беше сбъркала с разпределението и те трябваше да са в Слидерин?Не можеше да си отговори на този въпрос.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 16, 2009 9:56 pm

Дъмбълдор влезе в кабинета си и седна зад писалището си лсед това се зае да пише нещо.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 12:32 am

Професор Дъмбълдор влезе в кабинета си.Вече беше късно,но от случилото се не му се спешеТой започна да обикаля из кабинета си и да размишлява:
"Вече има още едно нападение-този път на ученичка от Рейвънклоу.Това със сигурност значи че стаята на тайните е била отворена отново.Но въпросът е как?Не знам какво е станало и кой я е отворил този път?Кой ли стои зад нападенията.Може би е някой от рода на Салазар Слидерин?Но кой ?Наистина това е мистерия."
След това се сети за това че Хари Потър можеше да разбира змииски.
"Не не може да е той.Със сигурност е е той.Хари не е такъв.Това може би се е получило в следствие проникването на Родолфус Лестранж.Да това трябва да е.Мисля че затова Хари може да разбира змииски.Но кой наистина е отворил стаята.Надявам се ако някой забележи нещо странно да ми съобщи.Е засега можем единствено да чакаме.Да видим какво ще се случи през следващите дни."

След това директора реши да си ляга.Той се качи по стълбите към библиотеката си и после влезе в жилищетоси.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 20, 2009 10:43 pm

Директора каза паролата на статуята пазаща входа към кабинета му и се появи въртящото спираловидно стълбище.Той се изкачи и влезе в кабината.Си.Той погали феникса Фоукс,които стоеше на поставката си и седна зад писалището.Той се зае да пише писмо.СЛед като го привърши го запечата и повика Фоук,които прелетя и кацна срещу директора.Дъмбълдор даде писмото и феникса по пое с човката си.След което излетя през прозореца а директора се зае със училищни документи.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Albus Dumbledore
Admin
Albus Dumbledore


Брой мнения : 655
Join date : 19.12.2008
Age : 94
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 11:09 am

Директора излезе от жилището си,мина през библиотеката си и слезе по стълбитте в кабинета си.Той беше облечен в красива златиста мантия и островърха шапка в същият цвят.След това седна зад писалището си и реши да свърши малко работа преди да отиде следобяд в Хогсмиид.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.niceboard.net
Sponsored content





Кабинета на Директора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на Директора
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Помещенията,където живееше Директора
» Кабинета на професор Хейл
» Кабинета на професор Брадшоу
» Кабинета на Проф.Вегас
» Кабинета на Мадам Тонкс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Кулите :: Кабинета на Директора-
Идете на: